جمعه 3 اردیبهشت سال 1400 Fri, 23 Apr 2021 03:49:23 GMT
کد خبر : 67082       تاریخ : 1399/12/14 11
 پخش زنده سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم
از سوی رادیو قرآن صورت می‌گیرد؛

پخش زنده سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم

شبکه رادیویی قرآن سی و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم را که طی روزهای ۱۶ تا ۲۰ اسفندماه در تهران برگزار می‌شود، به صورت زنده و مستقیم پخش خواهد کرد.

به گزارش مبشرین به نقل از ایسنا، عماد پیران عقل، مدیر گروه اطلاع رسانی رادیو قرآن با اعلام این خبر اظهار کرد: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته توسط رادیو قرآن  با مهدی قره شیخ لو رئیس  مرکزامور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، این شبکه آمادگی خود را برای پوشش خبری و همچنین پخش زنده سی و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی  قرآن کریم در شرایط خاص کشور اعلام کرد.

وی افزود: همزمان با سی و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی  قرآن کریم، رادیو قرآن رقابت‌های بخش آقایان  که از روز  شنبه ۱۶ اسفندماه در تهران آغاز خواهد شد را به صورت زنده و مستقیم تا روز سه شنبه ۱۹ اسفند به روی آنتن می‌برد. همچنین مراسم اختتامیه مسابقات را که روز چهارشنبه ۲۰ اسفند برگزار می‌شود، بصورت زنده از این شبکه رادیویی تقدیم مخاطبان خواهد شد.

پیران عقل ادامه داد: رقابت‌های متسابقان سی و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم تا روز سه شنبه ۱۹ اسفندماه، از ساعت ۹ تا ۱۲  ظهر، در بخش عصر از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۷:۳۰ و بعد از مغرب نیز از ساعت ۱۹ تا ۲۳  پخش خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در این برنامه رقابت‌ها و تلاش متسابقین تحلیل خواهد شد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=67082

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400سال 1400