دوشنبه 30 فروردین سال 1400 Mon, 19 Apr 2021 06:27:26 GMT
کد خبر : 67016       تاریخ : 1399/12/12 19
بخش انگلیسی شبکه اینترنتی عبرات راه اندازی شد

بخش انگلیسی شبکه اینترنتی عبرات راه اندازی شد

کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین به منظور آشنایی بیشتر زائران وعلاقمندان به اهل‌بیت در جهان با فرهنگ ومعارف مکتب اهل بیت (ع) به‌ویژپیام‌های رهایی بخش نهضت الهی عاشورا و حرکت بزرگ اربعین، بخش انگلیسی شبکه اینترنتی عبرات را به صورت آزمایشی راه‌ اندازی کرد.

به گزارش مبشرین به نقل از شبستان، حجت الاسلام عبدالرضا بحرانی، مسئول بخش بین الملل شبکه عبرات  از راه اندازی بخش انگلیسی تلویزیون اینترنتی عبرات خبر داد و گفت: همزمان با ولادت با سعادت اولین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امیرمومنان علی (ع)، بخش انگلیسی شبکه اینترنتی عبرات راه ‌اندازی و فعال  شده است.

 

مسئول بخش بین الملل شبکه عبرات با بیان اینکه در حال حاضر این شبکه اینترنتی به صورت مناسبتی فعالیت خواهد کرد،  افزود: کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین  در راستای انجام ماموریت خود برای نشر و ترویج فرهنگ اهل‌بیت و نهضت عاشورا از ظرفیت‌های رسانه و فضای مجازی برنامه‌های متنوعی در دست اجرا دارد، امیدواریم به زودی این شبکه اینترنتی به زبان‌های دیگر نیز تا محرم راه اندازی شود.

 

حجت الاسلام بحرانی خاطرنشان کرد: این شبکه  در ماه محرم و صفر به صورت شبانه روزی فعالیت خواهد داشت و علاقه‌مندان می‌توانند از این برنامه‌ها به نشانی اینترنتی abarat.tv  استفاده کنند.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=67016

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400سال 1400