دوشنبه 30 فروردین سال 1400 Mon, 19 Apr 2021 07:36:36 GMT
کد خبر : 66997       تاریخ : 1399/12/11 22:28
برگزاری دوره آموزش نگارش مقاله علمی در حوزه علمیه خواهران بوشهر
معاون پژوهش مدیریت حوزه علمیه خواهران بوشهر خبر داد:

برگزاری دوره آموزش نگارش مقاله علمی در حوزه علمیه خواهران بوشهر

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران بوشهر، از برگزاری دوره آموزش نگارش مقاله علمی خبر داد.

 

 

 

 

 

به گزارش مبشرین، زهرا صداقت، معاون آموزش مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خبرگزاری حوزه از برگزاری دوره آموزشی نگارش مقاله علمی پژوهشی توسط معاونت پژوهش حوزه خواهران استان خبر داد و گفت: هدف از برگزاری این دوره آشنایی طلاب با ملاک‌های ارزیابی آثار در جشنواره علامه حلی(ره) می باشد.                                                                                            

وی در ادامه افزود: حجت‌الاسلام محمدصادق فاضل، دبیر جشنواره علامه حلی(ره) استان مازندران مدرس این دوره آموزشی می باشد.                                                    

معاون پژوهش مدیریت حوزه علمیه خواهران بوشهر گفت: این دوره آموزشی، از دهم اسفند ماه سال جاری به صورت مجازی و در پیام رسان ایتا برگزار شده و تا پایان اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

وی همچنین با اشاره به برگزاری هر ساله ی جشنواره علامه حلی گفت: طلاب حوزه‌های علمیه برادران و خواهران سراسر کشور تا پایان روز چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ فرصت دارند فرایند ثبت‌نام در جشنواره را تکمیل کنند. آثار ثبت‌نام شده توسط طلاب خواهر و برادر هر استان، ابتدا در دبیرخانه‌های مدرسه‌ای جشنواره در هر دو مرکز بررسی شده و سپس، آثار برتر هر مدرسه ضمن تجلیل در همان مدرسه، جهت رقابت استانی به دبیرخانه‌های جشنواره در مراکز استان‌ها ارسال می‌شود. آثار برگزیده مرحله استانی نیز ضمن تجلیل در مراسم اختتامیه جشنواره در همان استان، جهت رقابت کشوری به دبیرخانه مرکزی جشنواره در قم ارسال می‌شوند.

صداقت در پایان گفت: همچنین آثار علمی باید با محتوای پژوهش، تألیف، تصحیح و ترجمه و در قالب مقاله، کتاب، تحقیق پایانی و پایان‌نامه باشد و حداکثر سن عمومی شرکت‌کنندگان در سیزدهمین جشنواره علامه حلی(ره)، ۳۱ سال (متولدین ۱۳۶۸/۰۱/۰۱ و بعد از آن) می‌باشد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=66997

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400سال 1400