دوشنبه 30 فروردین سال 1400 Mon, 19 Apr 2021 08:32:41 GMT
کد خبر : 66976       تاریخ : 1399/12/11 21
تهیه ۷ هزار گوشی و تبلت برای دانش آموزان نیازمند

تهیه ۷ هزار گوشی و تبلت برای دانش آموزان نیازمند

پویش سراسری لبخند مهربانی با توزیع ۱۰۰ بسته کمک مومنانه و با حضور مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش در دبستان باهنر بوشهر برگزار شد.

به گزارش مبشرین به نقل  روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی،‌«مسعود شکوهی» مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش در این همایش گفت: پویش های مومنانه پیش و بیش از این که سبب شادی و خوشحال خانواده ها و دانش آموزان نیازمند شود، باعث نشاط و سرزندگی برای خیران و بانیان پویش می شود.

وی افزود: برای استمرار این پویش های نیک اندیشانه، مشارکت و همکاری نهادهایی مثل بسیج و هلال احمر و سازمان های خیریه که تجربه کافی در زمینه جمع آوری کمک های مردمی دارند، مهم و ضروری است.

همچنین مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با تسلیت شهادت حضرت زینب(س) گفت: تلاش این بانوی فداکار سبب شد که پیام کربلا فراتر از مکان و زمان به همه بشریت برسد.

علیمراد کرمی ادامه داد: پویش های مومنانه سبب همدلی و همراهی با خانواده هایی می شود که در شرایط کرونایی در مشقت و سختی هستند.

وی با اشاره به آموزش های مجازی در مدارس اظهار کرد: عده ای از دانش آموزان فاقد تبلت و گوشی هوشمند برای استفاده از آموزش های مجازی هستند.

کرمی عنوان کرد: با مشارکت خیران تاکنون برای 7 هزار دانش آموز نیازمند تبلت و گوشی هوشمند تهیه شده است و تلاش می کنیم برای 3 هزار دانش آموز باقی مانده نیز تبلت و گوشی هوشمند فراهم شود.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان بوشهر نیز در این همایش گفت: فرهنگیان استان در چندمین مرحله همچون سیل خوزستان و هرمزگان با پویش های مومنانه به یاری هموطنان شتافته اند.

علی موحدی اضافه کرد: در پویش لبخند مهربانی یکصد بسته کمک های مومنانه با همکاری سازمان بسیج فرهنگیان استان در اختیار خانواده های نیازمند قرار می گیرد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=66976

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400سال 1400