دوشنبه 30 فروردین سال 1400 Mon, 19 Apr 2021 07:33:40 GMT
کد خبر : 66974       تاریخ : 1399/12/11 22
«کارگاه‌های تخصصی وقف» برگزار می‌شود

«کارگاه‌های تخصصی وقف» برگزار می‌شود

دوره آموزشی «مفهوم‌شناسی وقف» در قالب دو بخش «کارگاه‌های تخصصی وقف» و «کارگاه‌های تخصصی فرهنگی و هنری» در دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار می‌شود.

به گزارش مبشرین به نقل از شبستان، دوره آموزشی «مفهوم‌شناسی وقف» به مناسبت برگزاری هفتمین جشنواره سراسری «وقف، چشمه همیشه جاری»، با همکاری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می‌شود.

 

این دوره آموزشی از چندین کارگاه تخصصی در حوزه‌ «مبانی وقف» و «مباحث تخصصی فرهنگی و هنری» تشکیل شده و با مشارکت نهادهای علمی و دانشگاهی برگزار خواهد شد. در این دوره که به صورت برخط برگزار خواهد شد، شرکت‌کنندگان، گواهی معتبر دانشگاهی دریافت خواهند کرد.

 

دوره در دو بخش «کارگاه‌های تخصصی وقف» و «کارگاه‌های تخصصی فرهنگی و هنری» برگزار می‌شود که بخش اول عمومی بوده و در بخش دوم افراد می‌توانند بر مبنای تخصص یا علاقه خود نسبت به ثبت‌نام و حضور در هر کدام از کارگاه‌ها اقدام کنند

 

اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از ۵۰ درصد تخفیف ثبت‌نام در دوره بهره‌مند خواهند بود. بدین منظور لازم است پس از ثبت‌نام اولیه کارگاه و پیش از پرداخت، نام و نام خانوادگی، و کد پرسنلی یا شماره دانشجویی از طریق واتس‌آپ یا ایتا به شماره ۰۹۰۲۴۱۶۶۳۸۴ ارسال گردد.

 

ارائه اطلاعات تکمیلی شامل زمان برگزاری هر کارگاه، معرفی اساتید و نیز ثبت‌نام، از طریق سایت جشنواره وقف به نشانی: www.vaghffestival.ir  انجام خواهد شد


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=66974

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400سال 1400