دوشنبه 30 فروردین سال 1400 Mon, 19 Apr 2021 07:04:35 GMT
کد خبر : 66818       تاریخ : 1399/12/06 0
 خیران ۵۷۰ کلاس درس تحویل آموزش و پرورش استان بوشهر دادند

خیران ۵۷۰ کلاس درس تحویل آموزش و پرورش استان بوشهر دادند

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر با اشاره به نقش مهم خیران در تامین فضای آموزشی در نقاط محروم و کم‌برخوردار گفت: در ۷ سال گذشته خیران ۵۷۰ کلاس درس تحویل آموزش و پرورش استان بوشهر داده‌اند.

به گزارش مبشرین به نقل از تسنیم، احمد مرادی در حاشیه تجلیل از 43 خیر مدرسه‌ساز استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با تاکید بر نقش مهم خیران در تامین فضای آموزشی مورد نیاز دانش‌آموزان اظهار داشت: خیران در عرصه تامین فضای آموزشی کمک بزرگی به آموزش و پرورش در نقاط محروم و کم‌برخوردار کرده‌اند.

وی با بیان اینکه طرح آجر به آجر سبب سهیم بودن بیشتر مردم در ساخت فضاهای آموزشی شد تصریح کرد: در این طرح کمک‌های بزرگ و کوچک مردم جمع شده تا زمانی که منجر به ساخت بنایی قائل استفاده برای آموزش شود.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر با بیان اینکه در این استان خیران مدرسه‌ساز حقیقی و حقوقی در ساخت فضاهای آموزشی نقش مهمی دارند گفت: 43 خیر مدرسه ساز استان بوشهر در تامین تجهیزات، نوسازی و ساخت فضاهای آموزشی نقش مهمی دارند.

مرادی با اشاره به ساخت یک‌هزار و 115 کلاس درس در 7 سال گذشته در استان بوشهر خاطر نشان کرد: از این تعداد 570 کلاس درس آن توسط خیران ساخته و تحویل آموزش و پرورش استان بوشهر شده‌ است.

وی، از مشارکت 50 درصدی خیران در اجرای پروژه‌های مدرسه سازی خبر داد و بیان کرد: در 3 سال گذشته ساخت فضاهای آموزشی خیرساز توسعه یافته به‌گونه‌ای که تمام تعهدات خیران محقق و تمام پروژه‌ها تکمیل شد.

در ادامه این مراسم که به سبب شرایط کرونایی با حضور مسئولان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، تعدادی از خیران مدرسه ساز استان بوشهر به نمایندگی از 43 خیر مدرسه‌ساز استان به صورت نمادین تجلیل شدند.


 

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=66818

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400سال 1400