دوشنبه 30 فروردین سال 1400 Mon, 19 Apr 2021 08:00:10 GMT
کد خبر : 66809       تاریخ : 1399/12/06 20:1
کسب رتبه نخست طرح مطالعه عمومی تفسیر قرآن کریم توسط استان بوشهر
حجت‌الاسلام طاهری خبر داد:

کسب رتبه نخست طرح مطالعه عمومی تفسیر قرآن کریم توسط استان بوشهر

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر از کسب رتبه برتر این استان در طرح مطالعه عمومی تفسیر قرآن کریم از حیث آمار شرکت‌کننده و برندگان در سطح کشور خبر داد.

 

 

 

 

به گزارش مبشرین، حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری، پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران، ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد حضرت امام علی(ع) اظهار داشت: با استعانت از درگاه خداوند متعال و عنایات قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) الحمدالله به برکت زحمات همه همکاران اعم از معاونین، مدیران ادارات و کارشناسان قرآنی فرهنگی و اداری، استان بوشهر در فاز اول طرح مطالعه عمومی مطالعه تفسیر قرآن کریم، از حیث آمار شرکت‌کننده و برنده شدگان رتبه اول را در کشور کسب کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر، ضمن تبریک این موفقیت به جامعه‌ی قرآنی استان، همه همکاران و به‌ویژه همکاران مجموعه اداره امور قرآنی اداره کل، اظهار امیدواری کرد در آینده شاهد رشد و توسعه‌ی بیشتر فعالیت‌های قرآنی به برکت قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) باشیم.

وی افزود: اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، توسعه فعالیت‌های قرآنی با موضوع برنامه‌های متنوع آموزشی در رشته‌های مختلف، برگزاری دوره های تخصصی، شناسایی استعدادهای درخشان در سطح استان، ساماندهی و حمایت از مراکز مردمی – قرآنی را سرلوحه کار خود قرار داده و همواره یکی از برنامه‌های محوری خود را تعامل مناسب با مراکز و فعالان قرآنی قرار داده است.

حجت‌الاسلام طاهری ادامه داد: این دوره تفسیر ویژه روحانیون مستقر، مؤسسات وابسته، کارکنان سازمان تبلیغات اسلامی و خانواده‌های آنان بوده و با موضوع تفسیر سوره‌های لقمان، یوسف و حجرات در ایام الله دهه فجر در سطح کشور برگزار شد.

گفتنی است، مراسم اعلام برندگان با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین قرائتی، حجت‌الاسلام و المسلمین قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و حجت‌الاسلام مهدی اخوان صباغ رئیس سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شد و در آن از اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر تجلیل به  عمل آمد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=66809

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400سال 1400