دوشنبه 18 اسفند سال 1399 Mon, 08 Mar 2021 07:09:21 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 66722       تاریخ : 1399/12/04 10:4
لزوم تشکیل دبیرخانه اجرای سند راهبردی فعالیت های قرآنی در استان بوشهر
کارشناس حوزه قرآن و عترت استان بوشهر عنوان کرد؛

لزوم تشکیل دبیرخانه اجرای سند راهبردی فعالیت های قرآنی در استان بوشهر

نجفی گفت: برای اجرای دقیق اهداف ذکر شده در سند راهبردی فعالیت های قرآنی لازم است دبیرخانه ای دائمی تشکیل شود و آسیب های پیش روی آن مرتفع و نقاط قوت آن تقویت شود.

به گزارش مبشرین به نقل زا شبستان، «رضا نجفی» روز یکشنبه (3 اسفند) در هشتمین نشست شورای فرهنگ عمومی به تدوین سند راهبردی 20 ساله فعالیت های قرآنی استان بوشهر اشاره کرد و ادامه داد: بیش از 2 برای تنظیم این سند زمان صرف شد و آنچه در این سند آمده مورد تایید بسیاری از اساتید قرآنی قرار گرفته است.

 

کارشناس حوزه قرآن و عترت به لزوم اجرایی شدن اهداف ذکر شده در این سند تاکید کرد و ادامه داد: لازم است که این سند به دستگاه های متولی قرآن ارائه شود و برای بالابردن کیفیت آن مورد برسی قرار گیرد.

 

نجفی به ضرورت تشکیل دبیرخانه اجرای سند راهبردی فعالیت های قرآنی اشاره کرد و اظهار داشت: برای اجرای دقیق اهداف ذکر شده در این سند لازم است دبیرخانه ای دائمی تشکیل شود و آسیب های پیش روی آن مرتفع و نقاط قوت آن تقویت شود.

 

وی ادامه داد: در راستای اجرای اهداف ذکر شده در این سند پنج کارگروه تشکل شده است که حاصل فعالیت های این کارگروه تنظیمم کتابچه شیوه نامه های اجرای این سند بوده است.

 

کارشناس حوزه قرآن و عترت استان بوشهر به فعالیت های تاثیرگذار صورت گرفته  در این استان در حوزه قرآن و عترت اشاره کرد و بیان داشت: با اجرایی شدن اهداف ذکر شده در سند رابردی فعالیت های قرآنی و انجام گام به گام این اهداف شاهد تحول در فعالیت های قرآنی خواهیم بود.

 

وی به وجود ظرفیت های بسیار خوبی قرآنی در استان بوشهر اشاره کرد و اظهار داشت: با وجود این ظرفیت های می توان استان بوشهر را به قطب قرآنی کشور تبدیل کرد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=66722

نظـــرات شمـــا


دومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنی