دوشنبه 18 اسفند سال 1399 Mon, 08 Mar 2021 06:12:55 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 66513       تاریخ : 1399/11/28 01:33
جذب مشتریان در بانک  اسلام مالزی، از طریق نرم افزار سبک زندگی اسلامی

جذب مشتریان در بانک اسلام مالزی، از طریق نرم افزار سبک زندگی اسلامی

بانک اسلام در مالزی، با یک نرم افزار کاربردی سبک زندگی اسلامی با نام «نور» تفاهم نامه‌ای امضاء کرده و ابراز امیدواری کرده مشتریان مسلمان زیادی را به این شیوه جذب کند.

 

 

 

 

به گزارش مبشرین به نقل از themalaysianreserve، بانک اسلام در مالزی، قصد دارد از طریق نرم افزار کاربردی «نور» که به تازگی به منظور جذب سرمایه‌های مسلمانان فعال شده، ۵۰۰ هزار مشتری جدید جذب کند.

این بانک اسلامی در مالزی با همکاری برنامه دیجیتالی که به تازگی راه اندازی شده، به جذب ۵۰۰ هزار مشتری جدید در ۱۲ ماه آینده چشم دوخته است.

در بیانیه این بانک آمده است که اخیراً با مالک برنامه  نور تفاهم نامه‌ای برای ارائه تسهیلات و محصولات بانک اسلامی از طریق این نرم‌افزار کاربردی منعقد شده است.

گفتنی است نرم افزار نور یک ماه گذشته به عنوان یک برنامه سبک زندگی اسلامی آغاز به کار کرد که شامل امکانات متنوعی از جمله نشان دادن اوقات نماز ، قبله‌یاب، مدیا پلیر و آیات قرآنی ترجمه شده به پنج زبان‌های (مالایی، انگلیسی، ماندارین، تامیل و اندونزیایی) بود.

مدیر عامل بانک اسلام ، محمد معظم گفت که انتصاب به عنوان بانک رسمی در این برنامه، این امکان را برای آن فراهم می‌کند تا امکانات و محصولات مختلفی از جمله سیستم مدیریت پول نقد و تأمین مالی شخصی، وسایل نقلیه و منازل را با نرخ‌های ویژه و تأمین مالی تجارت برای نمایندگان و سهامداران گروه فراهم کند.

به گفته وی، از طریق پیوند پورتال برنامه، کاربران می‌توانند به محصولات و خدمات بانک مانند امور مالی خرده فروشی، ارتباط با شرکت‌های کوچک و متوسط اسلامی​​، تکفل، کارت های اعتباری و بدهی و افتتاح حساب در این بانک با خدمات اسلامی دسترسی پیدا کنند.

وی گفت: بانک اسلام خوشحال است که از این فرصت برخوردار است تا از کارآفرینان محلی حلال در گسترش مشاغل خود حمایت کرده و یک اکوسیستم را بسازد که به افراد اجازه میدهد کارآفرین شوند ، تا بتوانند کیفیت زندگی خود را بهبود بخشند./حوزه


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=66513

نظـــرات شمـــا


دومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنی