شنبه 16 اسفند سال 1399 Sat, 06 Mar 2021 07:43:35 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 65788       تاریخ : 1399/11/07 08:57
ضرورت ارتقاء جایگاه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر در سطح کشور
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر عنوان کرد؛

ضرورت ارتقاء جایگاه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر در سطح کشور

پولاد گفت: یکی از مهمترین مولفه ارزیابی کانون های فرهنگی هنری مساجد میزان ثبت فعالیت ها در سامانه بچه های مسجد می باشد که با ارزیابی های صورت گرفته فعالیت ها در این سامانه جایگاه حقیقی استان بوشهر در میان کانون های کشور تثبیت می شود.

به گزارش  مبشرین به نقل از شبستان، روز سه شنبه (7 بهمن) نشست مشترک مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر با مسئولین کانون های مساجد شهرستان دشتستان برگزار شد.

 

«علیرضا پولاد» در این نشست ضمن تقدیر از تلاش های مسئولین کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان دشتستان در راستای ارتقا فعالیت های فرهنگی هنری اظهار داشت: کانون های فرهنگی هنری مساجد با تمامی ظرفیت های درونی خود و با کمترین بودجه و منابع مالی دریافتی از نهاد های دولتی اثربخش ترین فعالیت ها را در سط استان انجام می دهند.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر با اشاره به اینکه لازم به تقویت فعالیت های فرهنگی تامین منابع مالی در این خصوص می باشد تصریح کرد: ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد در سال جاری از سوی نهادی های دولتی در استان هیچ گونه بودجه ای دریافت نکرد و این خود یک دغدغه و مطالبه به حق مسئولین کانون ها در سطح استان می باشد.

 

وی با تاکید بر اینکه کانون های فرهنگی هنری مساجد باید به سمت خودکفایی مالی در اجرای برنامه های خود برسند، ادامه داد: ظرفیت های بسیار خوبی در سطح استان بوشهر وجود دارد که کانون های فرهنگی هنری مساجد با شناسایی این ظرفیت ها و استفاده بهینه و همچنین برنامه ریزی دقیق می توانند با راه اندازی کارگاه های کارآفرینی هم در مسیر اشتغال زایی گام بردارند هم در جهت تامین منابع مالی برای اجرای برنامه ها، به خودکفایی برسند.

 

پولاد فضای مجازی را بهترین بستر جهت اجرای فعالیت های فرهنگی با توجه به محدودیت های اعمال شده در ایام کرونایی دانست و اظهار داشت: کانون های فرهنگی هنری مساجد با برنامه ریزی مناسب با توانایی بالای خود و جذب جوانان خلاق به کانون ها و تولید محتواهای آموزنده حضور و استفاده جوانان از فضای مجازی هدفمند کند.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر با اشاره به ضرورت ارتقاء جایگاه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر در سطح کشور تصریح کرد: یکی از مهمترین مولفه ارزیابی کانون های فرهنگی هنری مساجد میزان ثبت فعالیت ها در سامانه بچه های مسجد می باشد که کانون های مساجد بایستی به صورت مستمر گزارش فعالیت های صورت گرفته خود را در این سامانه ثبت نمایند تا جایگاه حقیقی استان بوشهر در میان کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور تثبیت شود.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=65788

نظـــرات شمـــا


دومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنی