پنج شنبه 14 اسفند سال 1399 Thu, 04 Mar 2021 02:42:52 GMT
کد خبر : 65778       تاریخ : 1399/11/06 15:53
اسامی داوران چهارمین مسابقات قرآن وزارت ورزش و جوانان اعلام شد

اسامی داوران چهارمین مسابقات قرآن وزارت ورزش و جوانان اعلام شد

اسامی داوران چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن وزارت ورزش و جوانان اعلام شد و بر اساس آن ۱۱ داور در دو گروه بانوان و آقایان به امر قضاوت می‌پردازند.

به گزارش مبشرین به نقل از ایکنا، اسامی داوران چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن وزارت ورزش و جوانان که به‌صورت برخط برگزار می‌شود، اعلام شد. در مجموع در دو بخش بانوان و آقایان، ۱۱ داور برای این دوره از رقابت‌ها انتخاب شده‌اند.

در گروه آقایان در بخش حُسن حفظ؛ حسین طرقی، تجوید؛ رضا ابوالقاسمی، صوت؛ یوسف افراش، لحن؛ علی‌اکبر حنیفی و وقف و ابتدا؛ سعید رحمانی به‌عنوان داور معرفی شده‌اند.

همچنین در گروه بانوان در بخش حسن حفظ؛ زهرا صریحی‌نژاد و فاطمه شیرازی، تجوید؛ محبوبه کاتب، صوت؛ شیما چنگی، لحن؛ زینب آقایی و وقف و ابتدا؛ فرشته مسجدی به‌عنوان داور انتخاب شده‌اند.

دبیر این دوره از مسابقات، رحیم خاکی، قاری بین‌المللی است. ریاست هیئت داوران در بخش آقایان نیز برعهده علی‌اکبر حنیفی، پیشکسوت قرآنی و در بخش بانوان بر عهده محبوبه کاتب گذاشته شده است.

همچنین چهار کمیته برای این دوره از مسابقات تعیین شده است. در کمیته‌ نظارت؛ سعید زکی‌لو و لیلا فرخی، کمیته فنی؛ رضا عبدی، مصطفی حلاج‌زاده و زهره خبازی، کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی؛ لیلا اکبری‌پور و کمیته پشتیبانی و تدارکات؛ محسن مه‌آبادی و امیر عباس‌پور همکاری دارند.

یادآور می‌شود، این دوره از مسابقات از پنجم بهمن‌ماه آغاز شده و تا ۱۵ همین ماه ادامه خواهد داشت.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=65778

نظـــرات شمـــا


دومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنی