پنج شنبه 14 اسفند سال 1399 Thu, 04 Mar 2021 04:15:19 GMT
کد خبر : 65773       تاریخ : 1399/11/06 10:19
نمایش آثار برگزیدگان جشنواره قرآنی وزارت بهداشت در فضای مجازی

نمایش آثار برگزیدگان جشنواره قرآنی وزارت بهداشت در فضای مجازی

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت از برپایی نمایشگاه مجازی آثار برگزیدگان بیست‌وپنجمین دوره جشنواره قرآن و عترت این وزارتخانه خبر داد و گفت: نمایش این آثار در فضای مجازی از ۳۰ دی‌ماه آغاز شده و به مرور تکمیل می‌شود.

به گزارش مبشرین، روح‌الله محمدعلی‌نژاد، رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا، از نمایش آثار برگزیده بیست و پنجمین دوره جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در فضای مجازی خبر داد و گفت: برای بهره‌مندی از ظرفیت بزرگ و نامحدود فضای مجازی که برای بسیاری قابل دسترس است، آثار برگزیده جشنواره اخیر وزارت بهداشت به نمایش گذاشته شده است.

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت افزود: این نمایشگاه از ۳۰ دی‌ماه با بارگذاری آثار برگزیده رشته‌های دعا و مناجات خوانی و قرائت تحقیق کار خود را آغاز کرد و در ادامه آثار برگزیده رشته‌های قرائت ترتیل قرآن و اذان نیز بارگذاری شد.

وی با تأکید بر اینکه این نمایشگاه به مرور تکمیل خواهد شد و آثار برگزیده بخش‌های دیگر نیز بارگذاری خواهد شد، بیان‌ کرد: بخشی از آثار پیش از این در شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام به نمایش گذاشته شد و مورد استقبال علاقه‌مندان نیز قرار گرفت. در همین راستا آثار دیگر شرکت کنندگان حاضر در جشنواره در فضای مجازی منتشر شد تا مورد بهره‌برداری علاقه‌مندان قرار گیرد.

بر اساس گزارش ایکنا تا کنون آثار برگزیده رشته‌هایی همچون دعا و مناجات‌خوانی، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان، آئین سخنوری و ترجمه‌خوانی در سه گروه دانشجویان، اساتید و کارکنان در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

این آثار از طریق نشانی http://mefda.ir/news/۱۹۰۳۳۱ قابل مشاهده است.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=65773

نظـــرات شمـــا


دومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنی