شنبه 16 اسفند سال 1399 Sat, 06 Mar 2021 07:28:55 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 65764       تاریخ : 1399/11/06 29
فضای بوشهر در دهه فجر انقلابی می‌شود
رئیس کارگروه فضاسازی دهه فجر بوشهر:

فضای بوشهر در دهه فجر انقلابی می‌شود

رئیس کارگروه فضاسازی شهری بزرگداشت دهه مبارک فجر در بوشهر گفت: فضای بوشهر در دهه فجر انقلابی می‌شود.

به گزارش مبشرین به نقل از مهر، احمد بارگاهی صبح دوشنبه در اولین نشست کارگروه فضاسازی بزرگداشت دهه فجر بوشهر اظهار دشت: با توجه به تأکید ستاد ملی مبارزه با کرونا، مراسم بزرگداشت بهار انقلاب اسلامی خصوصاً راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن‌ماه در سال جاری تحت تأثیر این بیماری قرارگرفته و مانند سال‌های گذشته برگزار نمی‌شود، ازاین‌رو فضاسازی شهری در سال جاری از اهمیت بیشتری برخوردار است.

وی با اشاره به اهمیت دهه مبارک فجر در ترویج شعائر انقلاب اسلامی و لزوم انتقال این شعائر به نسل جدید یادآور شد: جشن بزرگ انقلاب باید با شرایط کنونی جامعه تطبیق یافته و به بهترین شکل ممکن برگزار شود، در این راستا لازم است تا تمامی دستگاه‌ها و نهادهای دولتی هر کدام به نوبه خود در این راستا حداکثر تلاش خود را به‌کارگیرند.

بارگاهی اضافه کرد: فضاسازی شهری در سال جاری به صورت ویژه با همکاری تمامی دستگاه‌های دولتی و حضور همیشگی شهروندان انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر به منظور ترغیب همشهریان عزیز بوشهری در آذین بندی شهر، در نظر دارد جشنواره‌ای را ویژه مساجد، اصناف و مدارس برگزار کرده و به نفرات برتر این جشنواره جوایز نفیسی اهدا نماید.

رئیس کارگروه فضاسازی شهری بزرگداشت دهه مبارک فجر در بوشهر خاطرنشان کرد: سازمان فرهنگی شهرداری بوشهر بیش از ۲۰ ویژه‌برنامه را به مناسبت فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار خواهد کرد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=65764

نظـــرات شمـــا


دومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنی