پنج شنبه 14 اسفند سال 1399 Thu, 04 Mar 2021 03:47:59 GMT
کد خبر : 65739       تاریخ : 1399/11/05 12:12
تعویق سومین محفل کاروان قرآنی انقلاب
احمد ابوالقاسمی خبر داد:

تعویق سومین محفل کاروان قرآنی انقلاب

مسئول کاروان قرآنی انقلاب از لغو سومین محفل این کاروان که مقرر بود هشتم بهمن‌ماه در مازندران برگزار شود، خبر داد و گفت: با توجه به وضعیت شکننده کرونا در مازندران تصمیم گرفته شد تا سومین محفل کاروان قرآنی انقلاب در زمان دیگری برپا شود.

به گزارش مبشرین، احمد ابوالقاسمی، قاری بین‌المللی کشور و مسئول کاروان قرآنی انقلاب در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا از تعویق برنامه سومین محفل این کاروان خبر داد و گفت: سومین محفل انس با قرآن کاروان قرآنی انقلاب که قرار بود هشتم بهمن‌ماه و به میزبانی استان مازندران برگزار شود، به تعویق افتاده است و در زمان دیگری برگزار خواهد شد.

وی در مورد دلایل این تصمیم به وضعیت قرمز کرونایی این استان اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه استان مازندران مدت‌ها در وضعیت قرمز کرونایی بوده است و از آنجا که اصل و اولویت در تصمیمات کاروان، سلامت مردم است، لذا این تصمیم گرفته شد.

ابوالقاسمی به وضعیت این روزهای استان مازندران اشاره و تصریح کرد: در حال حاضر وضعیت این استان به لحاظ شرایط کرونایی نارنجی است اما بر اساس گفته مسئولان این وضعیت به شدت شکننده است و بر همین اساس باید همه تلاش کنیم با بهترین مدل مدیریتی از این اپیدمی جهانی عبور کنیم.

مسئول کاروان قرآنی انقلاب به آیه «وَنُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ مَا هُوَ شِفَاءٌ وَرَحْمَةٌ لِلْمُؤْمِنِينَ» اشاره و اظهار کرد: آنچه اقدامات پیشگیرانه ما را ارزشمند می‌کند و به آن جان می‌دهد، تمسک به کتاب خدا است که در آیه ۱۷ سوره اسرا نیز به اشاره شده و فرموده است: «و ما آنچه را براى مؤمنان مايه درمان و رحمت است از قرآن نازل مى‌كنيم.»

ابوالقاسمی در پایان بیان کرد: به محض اینکه وضعیت استان در شرایط شیب نزولی کرونا قرار گیرد، کاروان قرآنی انقلاب، میهمان مردم خونگرم، ولایتمدار و قرآن‌دوست مازندران خواهد شد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=65739

نظـــرات شمـــا


دومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنی