شنبه 16 اسفند سال 1399 Sat, 06 Mar 2021 09:08:09 GMT
کد خبر : 64660       تاریخ : 1399/11/02 20:06
 نماز جمعه در همه شهر‌های ۲۵گانه استان بوشهر برگزار می‌شود

نماز جمعه در همه شهر‌های ۲۵گانه استان بوشهر برگزار می‌شود

مسئول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان بوشهر با بیان این که فردا نماز جمعه در همه نقاط استان برگزار می‌شود گفت: فردا نماز جمعه در شهر‌های ۲۵گانه استان بوشهر و در مرکز استان به امامت آیت‌الله صفایی بوشهری برگزار می‌شود.

به گزارش مبشرین، حجت‌الاسلام یعقوب بهمیاری در گفت‌وگو با تسنیم، وضعیت و شرایط کرونایی استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: از 10 شهرستان این استان تنها تنگستان در وضعیت زرد قرار دارد و مابقی دارای شرایط آبی کرونایی هستند.

وی با بیان این که رعایت همه جانبه مردم سبب کنترل بیماری و ویروس کرونا شده است افزود:رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در استفاده از ماسک و فاصله فیزیکی باید ادامه داشته باشد چرا که بی‌توجهی به آن سبب انتشار کرونا و افزایش بیماران و خسارت جانبی آن می‌شود.

مسئول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان بوشهر با بیان این که 25 شهر استان بوشهر دارای امام جمعه هستند افزود: بر اساس مصوب ستاد ملی مقابله با کرونا نماز جمعه در شرایط زرد و آبی کرونایی برگزار می‌شود و بر این اساس در تمامی شهرهای 25گانه استان بوشهر نماز جمعه فردا اقامه می‌شود.

بهمیاری با اشاره به اقامه نماز جمعه در مرکز استان بوشهر به امامت نماینده ولی‌فقیه در استان تصریح کرد: نماز جمعه  فردا در مرکز استان بوشهر به امامت آیت‌الله صفایی بوشهری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر استفاده نمازگزاران از ماسک گفت: استفاده از ماسک برای همه نمازگزاران ضروری است و در این راستا رعایت فاصله‌ فیزیکی و همراه داشتن مهر، سجاده شخصی و بطری آب آشامیدنی در راستای مقابله با کرونا مورد تاکید است.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=64660

نظـــرات شمـــا






دومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنی