شنبه 16 اسفند سال 1399 Sat, 06 Mar 2021 09:05:01 GMT
کد خبر : 64598       تاریخ : 1399/10/30 15:41
امام جمعه بوشهر: حفظ انقلاب بزرگترین مجاهدت در زمان کنونی است

امام جمعه بوشهر: حفظ انقلاب بزرگترین مجاهدت در زمان کنونی است

حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری با بیان اینکه بزرگ ترین مجاهدت در زمان کنونی، حفظ انقلاب است، گفت: در این زمان وظیفه ما این است که از حریم ولایت دفاع کنیم، مسئله مهدویت را تبیین کرده، با تخریب ها مقابله و در عرصه تحول سازی ابتدایی و بستر سازی ظهور، مجاهدت کنیم.

 

به گزارش مبشرین به نقل از حوزه، حجت الاسلام والمسلمین غلامعلی صفایی بوشهری، امروز در دیدار با اعضای هیئت مدیره مجمع راهبردی اندیشه مهدویت کشور، جبهه فرهنگی استان بوشهر و مسئول بنیاد مهدویت استان، با بیان اینکه در هر عصر یک منظربرای مدیریت جامعه جهانی وجود دارد و آن، منظر امام عصر است، اظهار داشت: الان تنها از یک منظر باید جهان را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد و برنامه ریزی، مدیریت و بازتولید برنامه ها کرد و آن، منظر حضرت حجت (عج) است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه الان ما وظیفه داریم از نگاه مهدویت همه امور را ببینیم، افزود: راهبرد کنونی حوزه مردمی جهانی از جانب خداوند این نکته است که تمام امور از منظر امام عصر آن زمان دیده شود، به همین خاطر امام خمینی (ره) با این نگاه انقلاب کرد و مقام معظم رهبری نیز با این نگاه مدیریت می کنند.

وی با بیان اینکه همیشه به طور طبیعی در مقابل این منظر چند جبهه تشکیل می شود، تصریح کرد: چون حکومت حضرت مهدی (عج) یک حکومت جهانی خواهد بود، جبهه مقابل جبهه کلان مهدویت نیز به پهنای جهان خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری با بیان اینکه بزرگ ترین مجاهدت در زمان کنونی، حفظ انقلاب است، افزود: در این زمان وظیفه ما این است که از حریم ولایت دفاع کنیم، مسئله مهدویت را تبیین کرده، با تخریب ها مقابله و در عرصه تحول سازی ابتدایی و بستر سازی ظهور، مجاهدت کنیم.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=64598

نظـــرات شمـــا


دومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنی