پنج شنبه 7 اسفند سال 1399 Thu, 25 Feb 2021 06:12:38 GMT
کد خبر : 64588       تاریخ : 1399/10/30 01:40
آیت‌الله حسینی بوشهری: توجه به اقتصاد دانش‌بنیان به عنوان زمینه‌ساز اقتصاد مقاومتی

آیت‌الله حسینی بوشهری: توجه به اقتصاد دانش‌بنیان به عنوان زمینه‌ساز اقتصاد مقاومتی

تاکید آیت الله حسینی بوشهری در دیدار ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری بر حمایت از استعداد‌ها و نخبگان جامعه تاکید کرد.

به گزارش مبشرین به نقل از شبستان، سورنا ستاری که امروز(سه شنبه ۳۰دی) به قم سفر کرده است با آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری دیدارو گفتگو کرد.

 

«سید هاشم حسینی بوشهری»در این دیدار گفت:  امیدوارم با فعالیت های انجام شده در این عرصه کشور به خودکفایی برسد و بتواند قله های بلندتری از آنچه امروز وجود دارد دست یابد.

 

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به جایگاه پژوهش در کشور گفت: باید مراکزی باشد تا استعداد‌ها را کشف و از آنان حمایت کند.

 

آیت الله حسینی بوشهری تصریح کرد: امروز غربی‌ها با وعده‌های پرزرق و برق درپی جذب نخبگان هستند که باید با پشتیبانی از این استعداد‌ها موجب دلگرمی آنان و بهره مندی از تواناییشان در کشور شد.

 

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم همچنین بر ضرورت توجه به اقتصاد دانش‌بنیان به عنوان زمینه‌ساز اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.

 

 ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری نیز در این دیدار با اشاره به اینکه برای پشتیبانی از شرکت‌های دانش بنیان جدی هستیم افزود: این حمایت باعث شده در برخی از دانش‌های نوین مانند ملزومات بیماران کرونا نه تنها خودکفا شده ایم بلکه صادرات به برخی کشور‌ها را داریم.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=64588

نظـــرات شمـــا


دومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنی