شنبه 16 اسفند سال 1399 Sat, 06 Mar 2021 08:32:43 GMT
کد خبر : 64554       تاریخ : 1399/10/29 04
برگزاری رزمایش همدلی و احسان در شهرستان دیّر/ توزیع ۲۰ هزار بسته معیشتی

برگزاری رزمایش همدلی و احسان در شهرستان دیّر/ توزیع ۲۰ هزار بسته معیشتی

دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان بوشهر با بیان اینکه در این مرحله از رزمایش همدلی و احسان، ۲۰ هزار بسته معیشتی در سطح استان بوشهر توزیع می شود، عنوان کرد: از این تعداد تا پایان هفته بعد هزار بسته به شهرستان دیر تعلق می گیرد.

به گزارش مبشرین به نقل از حوزه، حجت الله پارمان، صبح امروز در آیین رزمایش همدلی و احسان در مصلای شهدای محراب بندر دیر، اظهار داشت: سهام داران واقعی این انقلاب مردم کوخ نشین هستند که در این شرایط کرونایی به کمک و یاری ما نیاز دارند.

دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان بوشهر افزود: توزیع بسته های معیشتی، قطره ای از خدمات ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و بنیاد احسان و برکت در کشور است.

 وی با بیان اینکه در این مرحله از رزمایش همدلی و احسان،  ۲۰ هزار بسته معیشتی در سطح استان بوشهر توزیع می شود، عنوان کرد: از این تعداد تا پایان هفته بعد یک هزار بسته به شهرستان دیر تعلق می گیرد و مراحل بعدی نیز تا پایان سال ادامه دارد.

پارمان افزود: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) علاوه بر کمک های معیشتی در بحث تهیه و توزیع بسته های بهداشتی و ماسک نیز فعالیت های خوبی انجام داده است.

سرهنگ پاسدار ایرج سلیمانی، فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) شهرستان دیر هم گفت: سپاه، بسیج، مردم، خیرین، نهادها، ادارات و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در بحث کمک های مؤمنانه قدم های خوبی برداشته اند.

وی افزود: از ابتدای آغاز طرح کمک های مؤمنانه در شهرستان دیر طی چندین مرحله بیش از ۱۱ هزار کمک معیشتی جمع آوری و به مناسبت های مختلف  بین خانواده های نیازمند و بی بضاعت توزیع شده است. امروز نیز ۳۷۰ بسته معیشتی دیگر با نام طرح احسان و همدلی با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) بین نیازمندان توزیع می شود.

حجت الاسلام سیدعلی حسینی، امام جمعه بندر دیر نیز با بیان اینکه مردم ما نشان داده اند در همه زمینه ها عاشق اهل بیت(ع) هستند، بیان داشت: یکی از خصوصیات حضرت زهرا سلام الله علیها درس ایثارگری و توجه به همنوعان است.

وی با اشاره به روحیه ایثاگری ملت ایران در صحنه های مختلف، ادامه داد: بعد از فرمان مقام معظم رهبری در نیمه شعبان مبنی بر رزمایش مواسات و کمک مومنانه، ملت به صحنه آمده و با ایثار مالشان پیروی خود از اهلبیت را نشان دادند.

حجت الاسلام حسینی خاطرشنان کرد: استکبار جهانی که احساسات پاک و هم نوع دوستی و ایثارگری ملت ما را می بیند دست به انتقام می زند و اخیرا رییس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و بنیاد برکت  را تحریم کردند.

امام جمعه دیر گفت: ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در دوران کرونا  چه در زمینه تولید کالاهای پزشکی و کیت های آزمایشی تشخیص کرونا خوش درخشیده است.

وی با تأکید بر اینکه دشمنان راه به جایی نخواهند برد، یادآور شد: ملت ما در مقابل همه تهدیدهای دشمنان ایستادگی کرده و وفادار به نظام و در خط رهبری است.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=64554

نظـــرات شمـــا


دومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنی