شنبه 16 اسفند سال 1399 Sat, 06 Mar 2021 09:16:30 GMT
کد خبر : 64553       تاریخ : 1399/10/29 02
اجرای طرح تکریم مادران شهدا در دیار خلیج فارس

اجرای طرح تکریم مادران شهدا در دیار خلیج فارس

معاون فرهنگی مدرسه علمیه حضرت رقیه(س) برازجان، از تکریم مادران سادات شهدا توسط طلاب این مدرسه در ایام فاطمیه (س) خبر داد.

به گزارش مبشرین، مریم محمدی، معاون فرهنگی مدرسه علمیه حضرت رقیه(س) برازجان، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه، به دیدار طلاب این مدرسه با مادران شهدایی که از سلاله ی حضرت زهرا (س) هستند، اشاره کرد و گفت: به مناسبت شهادت فاطمه زهراء (س) با همکاری طلاب طرح تکریم مادران شهدا در سطح شهرستان اجرا شد.

وی با بیان اهمیت تجلیل و تکریم از خانواده های شهدا، اظهار کرد: بازگویی خاطرات شهدا از زبان مادرانشان، موجب یادآوری و زنده شدن خاطرات رشادت ها و جانفشانی های آنان در دوران دفاع مقدس می شود.

محمدی بیان کرد: خانواده های شهدا در راه دفاع از اسلام و انقلاب، از فرزندان و عزیزان خود گذشتند و از این رو نمونه های آشکار ایثار و سرمایه های جاوید نظام اسلامی هستند، چون با ایثار خود توانستند موجبات تثبیت انقلاب را ایجاد کردند.

معاون فرهنگی مدرسه علمیه حضرت رقیه(س) در تشریح طرح تکریم مادران شهدا، اظهار کرد: با توجه به شرایط کنونی جامعه و با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی با تکریم و احترام به خانوادهای شهدا تصمیم بر این شد که در دهه فاطمیه (س) جمعی از طلاب با هماهنگی و رعایت کلیه دستورهای العمل های بهداشتی از مادران شهداء دیدار و دلجویی کنند.

وی با اشاره به اینکه این طرح در مناسبت های مختلف ادامه خواهد داشت، بیان کرد: طلاب در این ایام با مادران شهید سید مرتضی بحرالعلوم، شهید محمد شنبدی و شهید سید عبدالله موسوی دیدار و طلب دعای خیر کردند.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=64553

نظـــرات شمـــا


دومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنی