دوشنبه 18 اسفند سال 1399 Mon, 08 Mar 2021 02:55:53 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 64531       تاریخ : 1399/10/27 07:13
تجمع فاطمیون در دیلم بوشهر برگزار نمی‌شود

تجمع فاطمیون در دیلم بوشهر برگزار نمی‌شود

رئیس شورای هیات مذهبی دیلم استان بوشهر گفت: تجمع بزرگ فاطمیون در سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی عاشقان و دوستداران اهل بیت (ع) امسال در این شهرستان برگزار نمی‌شود.

به گزارش مبشرین، مهدی زآبی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این آیین همه ساله در سالروز شهادت دخت نبی اکرم (س) باحضور گسترده و پرشکوه مردم مومن و متدین شهرستان برگزار می‌شد، اما امسال به دلیل شرایط کرونایی، انجام نخواهد شد.

وی اظهارکرد:  سلامت مردم در شرایط کرونا به عنوان خط قرمز این شورا است و باید تلاش کنیم با همفکری و همدلی نهادهای نظارتی مراسم سوگواری بزرگ بانوی اسلام با رعایت هرچه بهتر موازین بهداشتی به درستی اجرا شود.

رئیس شورای هیات مذهبی دیلم گفت: برنامه‌های ایام فاطمیه دوم در این شهرستان همانند فاطمیه اول باوجود شرایط کرونایی، در سطح شهر و روستاهای این شهرستان بادعوت از وعاظ کشوری و منطقه و حضور دوستداران اهل بیت (ع) و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال برگزاری است.

وی یادآورشد: : حدود ۷۰ هیات مذهبی در شهر و روستاهای این شهرستان فعال هستند و در مناسبت‌های مختلف مذهبی و ملی همکاری و مشارکت دارند.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=64531

نظـــرات شمـــا


دومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنی