دوشنبه 18 اسفند سال 1399 Mon, 08 Mar 2021 04:47:01 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 64493       تاریخ : 1399/10/27 16:21
اعلام فراخوان مسابقه خطبه فدکیه

اعلام فراخوان مسابقه خطبه فدکیه

مسابقه خطبه فدکیه از سوی مؤسسه قرآنی بشری شهر آبدان برگزار می‌شود.

به گزارش مبشرین به نقل از ایکنا، مسابقه خطبه فدکیه با همکاری پایگاه بسیج ام‌کلثوم(س) و مؤسسه قرآنی بشری شهر آبدان واقع در استان بوشهر برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان تا ۲۸ دی‌ماه مهلت دارند به منظور شرکت در مسابقه عدد ۴۲ را به شماره ۰۹۰۲۹۰۹۶۷۱۲ در پیام‌رسان واتساپ ارسال کنند.

همچنین از سوی این مؤسسه مراسم شهادت حضرت زهرا(س) روز گذشته جمعه، ۲۶ دی‌ماه، در حسینیه مسجد امام حسین(ع) از سوی این مؤسسه ویژه بانوان برگزار شد.

حجت‌الاسلام اسماعیل‌پور، سخنران این مراسم، با اشاره به اینکه باید راه و رسم زندگی را از حضرت زهرا(س) آموخت، گفت: آموزه‌های حضرت زهرا(س) چنین است که باید در روابط نامحرم دقت شود و این موضوع را صرف اینکه فلان شخص مثل برادر من است، مثل خواهر من است و ... نباید نادیده گرفت. چرا که سیره حضرت زهرا(س) نیز چنین است.

وی افزود: حضرت زهرا(س) بانوی مثال‌زدنی در امر برپایی نماز است. یک مادر نیز اگر می‌خواهد حریم خانه و خانواده‌اش حفظ شود، باید همچون حضرت فاطمه(س) به امر نماز اهمیت دهد.

اسماعیل‌پور بیان کرد: والاترین منصب در دستان مادران است که آن پرورش بنده‌ای از بندگان خدا است، اهل بیت(ع) از ما می‌خواهند که فرزندان خود را بزرگوارانه پرورش دهیم و با رفتار خود آنان را کوچک جلوه ندهیم.

یادآور می‌شود، این مؤسسه در آبدان، خیابان امام خمینی(ره) واقع شده است.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=64493

نظـــرات شمـــا


دومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنی