شنبه 27 دی سال 1399 Sat, 16 Jan 2021 05:20:37 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 64396       تاریخ : 1399/10/24 20:19
معاون استاندار بوشهر: شهدا وحدت انسجام و همدلی را برای جامعه به ارمغان آوردند

معاون استاندار بوشهر: شهدا وحدت انسجام و همدلی را برای جامعه به ارمغان آوردند

ایرانی گفت: شهدای دوران دفاع مقدس قهرمانان ملی هستند و با شهادت خود وحدت، انسجام و همدلی را برای جامعه به ارمغان آوردند.

به گزارش مبشرین به نقل از شبستان، «محمد تقی ایرانی» روز چهارشنبه (24 دی) در دیدار با خانواده شهیدان محمد رضا و غلامرضا شجاعی با بیان اینکه شهدای دوران دفاع مقدس قهرمانان ملی هستند و رسالت همه ما به پاسداشت خون آنها، احترام به خانواده شهدا و ایثارگران به عنوان نماد عزت در جامعه است، تصریح کرد: سهم خانواده شاهد و ایثارگر در معادلات تصمیم‌گیری‌ها اندکی فراموش شده در همین ارتباط  تلاش می‌شود هر جا سهمی از این خانواده بزرگ انقلاب اسلامی وجود دارد، استحقاق شود.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه شهیدان این آب و خاک به دنیا ثابت کردند از راه نظامی نمی‌توان به کشور ایران آسیب وارد کرد، دامه داد: امروز دشمن از راه تحریم، مسموم کردن فضای داخلی و رسانه‌ها در صدد ایجاد ناامنی درکشور است.

 

وی بر اهمیت سرکشی و تکریم از خانواده شهدا و ایثارگران تاکید کرد و ادامه داد: شهدای دوران دفاع مقدس  وحدت، انسجام  و همدلی را برای  جامعه به ارمغان آوردند.

 

ایرانی با بیان اینکه جامعه باید یاد بگیرد خانواده شهدا و ایثارگران ارزش دارند چون همین بزرگ مردان بودند که با ایثار خود ارزش انقلاب اسلامی را صد چندان کردند، افزود: مسئول خانواده‌ها و مردم مستضعف بودن و دردی از آنان دوا کردن یک افتخار است.

 

وی تصریح کرد: مردم بویژه خانواده‌های شهدا و ایثارگران باید براحتی به مسئولان دسترسی داشته باشند و ارتباط بین مردم و مسئولان هیچ گاه نباید کم‌رنگ شود.

 

«حجت الاسلام ابراهیم تشکری» نیز در این نشست اظهار داشت: خانواده شهیدان والا مقام محمد رضا و غلامرضا شجاعی از آن دسته از عزیزانی هستند که در همه مراحل انقلاب اسلامی فعالیت داشتند.

 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر اضافه کرد: پدر این شهدان یکی از مردان بزرگ شهر بوشهر بود که با تقدیم فرزندان خود به انقلاب اسلامی و هم پا بودن در دوران دفاع مقدس سهم خود را در پیشرفت و استقامت به این میهن عزیز ادا کردند.

 

خاطرنشان می شود در این دیدار که محمد تقی ایرانی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر و حجت الاسلام ابراهیم تشکری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر حضور داشتند از خانواده شهیدان والا مقام محمد رضا و غلامرضا شجاعی تقدیر شد.

 

 

 

 


 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=64396

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین