شنبه 27 دی سال 1399 Sat, 16 Jan 2021 05:48:54 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 64361       تاریخ : 1399/10/23 16:53
کسب رتبه سازمان بسیج رسانه بوشهر در جشنواره ملی مالک اشتر

کسب رتبه سازمان بسیج رسانه بوشهر در جشنواره ملی مالک اشتر

سازمان بسیج رسانه استان بوشهر موفق به کسب موفق ترین سازمان قشری در سطح بسیج مستضعفین کشور در قالب جشنواره ملی مالک اشتر شد.

به گزارش مبشرین، در آیینی با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همچنین فرماندهان ارشد سپاه، بسیج، ستاد کل نیروهای مسلح و فرماندهان سپاه های استانی سراسر کشور که به شکل هم زمان از طریق ویدئو کنفرانس برگزار گردید از مسئول، کارکنان و بسیجیان سازمان بسیج رسانه استان بوشهر با اهداء لوح سپاس و نیز لوح افتخار سازمانی تجلیل شد.

در این آیین سردار علی رزمجو، فرمانده سپاه استان بوشهر به نیابت از فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، لوح افتخار سازمانی موفق ترین سازمان قشری در سطح بسیج کشور را به عبداله نجفی مسئول بسیج رسانه استان بوشهر اهدا کرد.

جشنواره مالک اشتر بسیج به شکل سالانه و در جهت شناسایی و معرفی واحدهای برتر و اجرای شیوه‌های خلاق در رده‌های مختلف بسیج و تجلیل از زحمات و تلاش‌های یک ساله بسیجیانی است که در راستای انجام ماموریت‌های ابلاغی مختلف سپاه و بسیج همت مضاعف و تلاش بی وقفه انجام می دهند.

در بخشی از این لوح که به امضاء سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور رسیده، آمده است:

مسئول، آحاد کارکنان و بسیجیان محترم سازمان بسیج رسانه استان بوشهر در راستای تحقق تدابیر فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) بر اساس ارزیابی های صورت گرفته مبتنی بر فرآیند اشراف کلی ریاست سازمان بسیج مستضعفین در عملکرد و وضعیت سال ۱۳۹۸ مفتخر به کسب عنوان موفق ترین سازمان قشری در سطح بسیج در پنجمین جشنواره ملی مالک اشتر بسیج گردیده اید، بی شک این موفقیت مرهون تلاشها و نقش عوامل انسانی موثر آن سازمان می باشد. اینجانب بر خود لازم می دانم از مجاهدتهای بی وقفه و تلاشهای مخلصانه شما تقدیر و تشکر نمایم.

ان شاالله با اتکال به خداوند سبحان و تحت توجهات حضرت ولی عصر عجل الله فرجه و پیروی از رهنمودهای حکیمانه نایب بر حقش امام خامنه ای مدظله العالی در خدمت صادقانه به اسلام و انقلاب و توسعه تفکر بسیجی موفق و موید باشید.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=64361

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین