جمعه 3 بهمن سال 1399 Fri, 22 Jan 2021 09:05:32 GMT
کد خبر : 64328       تاریخ : 1399/10/22 03:20
 تشکل‌های قرآنی و هیئت‌های مذهبی استان بوشهر ۱۴میلیارد ریال بسته معیشتی توزیع کردند

تشکل‌های قرآنی و هیئت‌های مذهبی استان بوشهر ۱۴میلیارد ریال بسته معیشتی توزیع کردند

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اشاره به طرح شهید سلیمانی برای کنترل شیوع کرونا گفت: در این راستا تشکل‌های قرآنی و هیئت‌های مذهبی استان بوشهر ۱۴ میلیارد ریال بسته معیشتی میان جامعه هدف توزیع کردند.

به گزارش مبشرین به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری صبح امروز در نشست تشکل‌های شاخص استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح حاج قاسم سلیمانی برای کنترل و مدیریت بیماری  و ویروس کرونا اظهار داشت: اجرای این طرح نقش مهمی در کاهشی شدن بیماران کرونایی در استان بوشهر داشته که کاهش بیماران و فوتی‌های کرونایی موید این ادعا است.

وی، با بیان اینکه "این طرح دارای 4 مرحله شناسایی، ره‌گیری، مراقبت در منزل، نظارت و حمایت از بیماران کرونایی است" گفت: گفتمان‌سازی عمومی این طرح بر عهده سازمان تبلیغات اسلامی است که روحانیون مستقر، تشکل‌های قرآنی و هیئت‌های مذهبی در این عرصه تلاش می‌‌کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر از تشکیل 212 گروه و تیم گفتمان‌سازی طرح شهید سلیمانی در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: کمک‌های مومنانه و مواسات اجتماعی یکی از برنامه‌های مهم این گروه‌ها است که این برنامه‌های مسجدمحور با همکاری گروه‌های مردمی و خیران اجرا می‌شود.

طاهری با اشاره به رسیدگی به بیماران کرونایی در قرنطینه تصریح کرد: در این راستا تشکل‌های قرآنی و هیئت‌های مذهبی استان بوشهر 14 میلیارد ریال بسته معیشتی میان جامعه هدف توزیع کردند.

وی، پرداخت اجاره بهای منازل و هزینه اسکان خانواده‌های کم بضاعت آسیب دیده از کرونا را از دیگر برنامه‌ها دانست و تاکید کرد: طرح شهید سلیمانی در مدت 4 ماه از آذرماه اجرایی شده که نقش مهمی در کنترل بیماری کرونا در استان بوشهر داشته است.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=64328

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین