پنج شنبه 2 بهمن سال 1399 Thu, 21 Jan 2021 01:21:45 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 61088       تاریخ : 1399/09/15 10
جشنواره تئاتر مقاومت ۲۵ آذر آغاز می‌شود
به شکل آنلاین و زنده؛

جشنواره تئاتر مقاومت ۲۵ آذر آغاز می‌شود

دبیر هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت زمان برگزاری مرحله نهایی این جشنواره را اعلام کرد.

به گزارش مبشرین به نقل از روابط عمومی هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت، حمید نیلی دبیر جشنواره اعلام کرد: بنا داشتیم تا تمام بخش‌های جشنواره را در نیمه نخست آذرماه سال جاری برگزار کنیم، اما با تصمیم ستاد اجرایی جشنواره و بنا به مصلحت و شرایط خاص کشور و همچنین حفظ سلامت کلیه شرکت‌کنندگان در جشنواره هفدهم، مقرر شد آغاز جشنواره را به تعویق بیندازیم تا شرایط برای ادامه کار جشنواره مساعد شود.

به همین منظور به‌طور رسمی آغاز به کار مرحله پایانی و اجرای آثار هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت از روز سه‌شنبه ۲۵ آذرماه خواهد بود و تا ۲ دی‌ماه به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس همچنین ادامه داد: برگزاری جشنواره، هم به‌صورت زنده و هم به‌‌شکل آنلاین خواهد بود؛ بدین‌صورت‌که دیدن آثار نمایشی در بخش‌های صحنه‌ای، دانشجویی و کودک و نوجوان جشنواره به‌صورت آنلاین و از طریق سایت تیوال برای عموم علاقه‌مندان مهیا است. همچنین اجرای آثار با چهار دوربین و با بهترین کیفیت ضبط شده و آماده بارگذاری در سایت تیوال است.

وی در پایان تصریح کرد: در بخش نمایش‌های خیابانی نیز امیدواریم تا با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا، شاهد برگزاری این بخش در مکانی مشخص به ‌صورت محدود و زنده باشیم.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=61088

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین