شنبه 27 دی سال 1399 Sat, 16 Jan 2021 20:58:14 GMT
کد خبر : 61028       تاریخ : 1399/09/13 18
۲۱۳ هزار بسته غذایی توسط گروه‌های جهادی در استان بوشهر توزیع شد
فرمانده سپاه بوشهر:

۲۱۳ هزار بسته غذایی توسط گروه‌های جهادی در استان بوشهر توزیع شد

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: تاکنون ۲۱۳ هزار بسته غذایی توسط گروه‌های جهادی در استان بوشهر توزیع شد.

به گزارش مبشرین به نقل از مهر، سردار علی رزمجو صبح پنجشنبه در حاشیه اجرای مرحله سوم رزمایش همدلی، کمک‌های مؤمنانه و اکرام علوی اظهار داشت: مردم خیر و نیکوکار بوشهر مشارکت و همراهی خوبی را در کمک به نیازمندان داشته‌اند.

وی از استمرار کمک‌های مردم نیک‌اندیش استان بوشهر به نیازمندان خبر داد و بیان کرد: مرحله سوم رزمایش همدلی، کمک‌های مومنانه و اکرام علوی امروز از سوی دست‌اندرکاران مسجد ولایت بوشهر اجرا شد.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر افزود: گروه‌های جهادی پنج هزار بسته غذایی به ارزش ۴۰۰ هزار تومان شامل برنج، حبوبات، روغن، رب گوجه‌فرنگی و دیگر مایحتاج عمومی میان افراد آسیب دیده از کرونا و نیازمندان توزیع کردند.

وی با بیان اینکه این بسته‌ها توسط بنیاد مستضعفان، بنیاد علوی و مردم نیکوکار بوشهری تهیه شده است خاطر نشان کرد: پنج هزار بسته مواد غذایی به ارزش دو میلیارد تومان بر اساس لیست تهیه شده توسط دست‌اندرکاران مسجد ولایت بوشهر و گروه‌های جهادی میان افراد مورد نظر توزیع می‌شود.

رزمجو از توزیع بیش از ۲۱۳ هزار بسته معیشتی در استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا، بسیجیان استان بوشهر ضمن مشارکت در برنامه‌های مختلف مقابله با ویروس کرونا با حرکت‌های جهادی نقش مهمی در تأمین و تهیه مواد غذایی افراد نیازمند داشته‌اند به‌گونه‌ای که تاکنون افزون بر ۲۱۳ هزار بسته مواد غذایی در اختیار نیازمندان و افراد آسیب دیده از کرونا در شهرها و روستاها قرار گرفته است.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تاکید کرد: تا زمانی که ویروس منحوس کرونا، نابود نشده است این کمک‌ها و فعالیت‌ها در نقاط مختلف استان بوشهر ادامه دارد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=61028

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین