شنبه 27 دی سال 1399 Sat, 16 Jan 2021 21:56:42 GMT
کد خبر : 60988       تاریخ : 1399/09/12 16:21
تشکیل ۲۳ کارگروه بزرگداشت دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت در بوشهر

تشکیل ۲۳ کارگروه بزرگداشت دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت در بوشهر

حجت الاسلام جمالی گفت: در راستای گرامیداشت ۹ دی و بزرگداشت مقام سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی ۲۳ گارگروه تشکل شده است.

به گزارش مبشرین به نقل از حوزه، حجت الاسلام یوسف جمالی صح امروز در گفتگو با خبرنگاران ضمن تبریک و تسلیت شهادت شهید فخری زاده شهید هسته ای گفت: روز ۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت از اهمیت خاصی برخوردار است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر ادامه داد: ۹ دی نشان داد دشمن از هر روزنه ای برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهموری بهربرداری می کند و لازم است هوشیاری خود را بالا ببریم.

وی اظهار کرد: مردم خواسته های به حقی از جمله رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی دارند که باید ضمن تلاش برای رفع آنها، مراقب و هوشیار باشیم که دشمنان قسم خورده نظام از خواسته های مردم برای اهداف شوم خود سوء استفاده نکنند.

حجت الاسلام جمالی افزود: در راستای گرامیداشت ۹ دی و بزرگداشت مقام سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی ۲۳ گارگروه تشکل شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر افزود: برنامه های متنوعی در فضای مجازی برنامه ریزی شده است و هنوز برای برگزاری مراسمات حضوری و تجمعات نمی توانیم تصمیم بگیریم و منتظر وضعیت شیوع بیماری کووید ۱۹ و نظر ستاد ملی مقابله با کرونا خواهیم ماند.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=60988

نظـــرات شمـــا






نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین