شنبه 27 دی سال 1399 Sat, 16 Jan 2021 22:28:37 GMT
کد خبر : 60986       تاریخ : 1399/09/12 14:04
انتقام قاطع از عوامل شهادت شهید فخری‌زاده مطالبه مردم است
عضو جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگی بوشهر:

انتقام قاطع از عوامل شهادت شهید فخری‌زاده مطالبه مردم است

عضو جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگی بوشهر پی‌گیری حقوقی در سطح بین‌الملل و انتقام سریع و قاطع از عوامل شهادت شهید فخری‌زاده را مطالبه جدی مردم از مسئولین امر دانست.

به گزارش مبشرین، سکینه آتشی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران با تبریک و تسلیت شهادت دکتر فخری زاده پی‌گیری حقوقی در سطح بین‌الملل و انتقام سریع و قاطع از عوامل شهادت شهید فخری‌زاده را مطالبه جدی مردم از مسئولین امر دانست و گفت: خط سرخ شهادت خط آل محمد(ص) و علی(ع) است و افتخار شهادت از خاندان نبوت به ذریه طیبه و پیروانشان به ارث رسیده است. 

مدیر بنیاد بین‌المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها شعبه بوشهر گفت: به عنوان عضوی کوچک از جامعه فعالان اجتماعی استان بوشهر شهادت بزرگمرد عرصه علم و پژوهش و کهنه سرباز میدان جهاد و مقاومت را به همه دلسوزان انقلاب اسلامی تسلیت عرض می‌کنم.

این حقوقدان تصریح کرد: خون هر شهید، روشنگر راه حق است و در این مسیر سخت هر پرچمی از دست سرداری بیفتد، سردار دیگری آن را برداشته و همراه و همگام با مردم غیور ایران چون بنیانی مرصوص ان شاءالله با هدایت رهبر فرزانه انقلاب، پرچم انقلاب جهانی اسلام را به دست مولای‌مان، حضرت حجت بن الحسن العسکری (عج) خواهند سپرد و پوزه ستمگران را به خاک مذلت خواهند کشاند.

عضو جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگی بوشهر تصریح کرد: در این روزهای پرغم و اندوه ناشی از مرگ هزاران هموطن بوسیله ویروس منحوس کرونا، شهادت شهید محسن فخری‌زاده که  بنا به گفته مسؤولین علاوه بر تلاش و مجاهدت در صنعت دفاعی و هسته‌ای، ساخت واکسن کرونا را تا مرحله تست انسانی پیش برده بود، می‌تواند تاثیر مهمی در برداشته و تشخیص مسیر حق از باطل را برای آنان که هنوز در وادی تردید حیرانند، روشنتر و هموارتر سازد.

آتشی ادامه داد: امنیت ملت ایران به بهای خون مطهر سلیمانی، فخری‌زاده و یاران شهیدشان به دست آمده و مسئولین نباید اجازه دهند به بهانه‌های دیپلماتیک به خطر بیفتد.

مدیر شعبه بوشهر بنیاد خیریه آبشار عاطفه‌ها تأکید کرد: با توجه به دلایل متقن مبنی بر مداخله عوامل خارجی در شهادت این سردار دلیر، پیگیری حقوقی در سطح بین‌الملل و انتقام سریع و قاطع عوامل این جنایت بزرگ مورد مطالبه جدی است.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=60986

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین