شنبه 27 دی سال 1399 Sat, 16 Jan 2021 22:08:44 GMT
کد خبر : 60932       تاریخ : 1399/09/10 03:38
۱۲ میلیارد تومان از مابه‌التفاوت هزینه حج ۹۸ به حجاج پرداخت شد

۱۲ میلیارد تومان از مابه‌التفاوت هزینه حج ۹۸ به حجاج پرداخت شد

۱۲ میلیارد تومان مابه التفاوت هزینه حج تمتع سال ۹۸ که با صرفه‌جویی در هزینه‌ها برای هر زائر بین ۱۲۰ تا ۱۶۵ هزار تومان بود، به حجاج پرداخت شد.

۱۲ میلیارد تومان از مابه‌التفاوت هزینه حج ۹۸ به حجاج پرداخت شد

به گزارش مبشرین به نقل از فارس، سازمان حج و زیارت چندی پیش از بازگرداندن مبلغ ۱۲ میلیارد تومان از بودجه عملیاتی حج ۹۸ به زائران خبر داد و بر اساس دستورالعمل‌ها مقرر شد تا به زوار بر اساس کاروان‌ها و گروه‌های قیمتی مختلف از ۱۲۰ تا ۱۶۵ هزار تومان پرداخته شود.

بر همین اساس به بیش از ۸۰ هزار حاجی که به حج سال ۹۸ مشرف شده بودند، از طریق پیامک اطلاع‌رسانی شده است.

به گفته مسؤولان سازمان حج و زیارت ما به التفاوت هزینه حج تمام زواری که در حج سال ۹۸ حضور داشتند، به حساب آنها واریز شده است و زائران نیازی به مراجعه به بانک ندارند.

البته با توجه به اینکه ممکن است برخی از زائران حساب‌های خود را مسدود کرده باشند، مسؤولان سازمان حج و زیارت از زوار خواستند تا در حال حاضر به بانک‌ها مراجعه نکرده و پس از کاهش کرونا و عادی شدن شرایط با همراه داشتن کارت ملی وجوه خود را از بانک ملی دریافت کنند.

به گزارش فارس، هزینه حج تمتع سال ۹۸ با پیگیری‌های مسؤولان ۲۱ تا ۲۸ میلیون تومان بود که امسال این هزینه به ۳۲ تا ۴۱ میلیون تومان افزایش یافت. اما با توجه به شیوع کرونا هیچ زائری به حج تمتع اعزام نشد و سهمیه زوار با پرداخت همه هزینه حج تمتع به سال آینده موکول شد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=60932

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین