شنبه 27 دی سال 1399 Sat, 16 Jan 2021 21:43:02 GMT
کد خبر : 60929       تاریخ : 1399/09/10 22
برگزاری گرامیداشت شهید فخری زاده در فضای مجازی توسط جامعه قرآنی
مدیرعامل تشکل‌های قرآنی بوشهر خبر داد؛

برگزاری گرامیداشت شهید فخری زاده در فضای مجازی توسط جامعه قرآنی

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان بوشهر گفت: مؤسسات، تشکل‌های قرآنی و جامعه قرآنی استان بوشهر مراسم ختم شهید فخری زاده را در فضای مجازی برگزار می‌کنند.

به گزارش مبشرین، ابراهیم مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با تبریک و تسلیت شهادت دکتر فخری زاده اظهار داشت: ترور شهید فخری زاده نشان از ناامیدی دشمن در شکستن اراده ملت ایران دارد.

وی تصریح کرد: به نمایندگی از جامعه قرآنی استان بوشهر ضمن محکوم کردن این حادثه دردناک، شهادت دکتر محسن فخری زاده را به مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران تبریک و تسلیت عرض نموده و اعلام می‌داریم مؤسسات و تشکل‌های قرآنی و جامعه قرآنی با برگزاری مراسم ختم در فضای مجازی از ظرفیت قرآن آموزان و ملت همیشه در صحنه در مراسم یادبود این شهید عزیز نهایت بهره را خواهند برد.

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان بوشهر گفت: درست در وقتی که شهید سرافراز، محسن فخری زاده کاری را به انتها می‌رساند و بناست پاداش کار و مرگش در بستر نباشد، به دست اشقیای عالم شهید می‌شود تا معلوم شود هر آن کس که در مسیر توحیدی این انقلاب استعدادهایش را شکوفا می‌کند، باید به عالی‌ترین شکل آن، مهمان خدا شود و در جوار حاج قاسم عزیزمان با شهادت خود این شجره طیبه انقلاب را شکوفا کند.

مرادی با اشاره فرمایش ارزشمند حضرت امام خمینی (ره) که فرمودند بکشید ما را ملت ما بیدارتر می‌شود، افزود: مطالبه انتقام سخت و هوشمندانه جانیان و حامیان این ترور را باید دشمنان اصلی منطقه بدهند.

وی ادامه داد: دشمنان قسم‌خورده و کوردل ملت ایران بدانند که با شهادت دانشمندان علمی کشور، مسیر رشد، استقلال و مقاومت ملت اسلامی ایران هرگز متوقف نخواهد شد، بلکه زمینه رشد و بالندگی تربیت‌یافتگان مکتب این شهیدان سرعت بیشتری پیش خواهد یافت.

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان بوشهر خاطرنشان کرد: این اقدامات نشان از یاس و ناامیدی دشمن در شکستن اراده ملت ایران است و انتقام سختی در انتظار صهیونیست بین‌الملل، جریان تکفیری و عاملان و آمران منطقه‌ای این اقدام وحشیانه و تروریستی خواهد بود.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=60929

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین