پنج شنبه 2 بهمن سال 1399 Thu, 21 Jan 2021 02:38:46 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 60858       تاریخ : 1399/09/08 20:04
مسابقه

مسابقه "من توانمندم" در بوشهر برگزار شد

رئیس انجمن معلولان استان بوشهر گفت: پویش و مسابقه "من توانمندم" با هدف شناخت و شناساندن توانمندی‌های معلولان بوشهر بر بستر فضای مجازی برگزار شد.

به گزارش مبشرین، مسعود نوری صادقی روز شنبه در گفت‌وگو با ایرنا بیان کرد: در قالب این مسابقه معلولان بوشهری تا ۱۱ آذر ماه می‌توانند توانمندی خود را در قالب ویدئویی ۲ دقیقه‌ای معرفی و ارسال کنند.

وی افزود: تاکنون ۱۰ ویدئو ارسال شده‌است که شامل توانمندی‌های شایسته است و پس از داوری در روز ۱۲ آذر ماه همزمان با روز جهانی معلولان، به نفرات برگزیده جوایز ارزنده نقدی اهدا می‌شود.

رئیس انجمن معلولان استان بوشهر گفت: توانمندی در زمینه‌های شغلی و کارآفرینی، هنری، ورزشی، تحصیلات عالی و صنایع دستی از جمله محورهایی است که مورد توجه و داوری در این مسابقه قرار گرفته است.

 نوری صادقی اعلام کرد: آگاهی توان‌یابان به توانمندی خود  و خودباوری آنها از سویی و شناساندن و معرفی این قشر به جامعه و تغییر نگرش عمومی نسبت به معلولان از آثار و اهداف برگزاری این پویش و مسابقه است.

وی اعلام کرد: معلولان توانمند بوشهری می‌توانند آثار و معرفی توانمندی خود را به انجمن معلولان بوشهر با شماره ۰۹۳۳۱۰۹۲۸۸۲ ارسال کنند.

نوری صادقی یادآور شد: این مسابقه به صورت مشترک به همکاری انجمن معلولان و اداره کل بهزیستی استان بوشهر و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری بوشهر برگزار شده‌است.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=60858

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین