شنبه 27 دی سال 1399 Sat, 16 Jan 2021 21:50:30 GMT
کد خبر : 60854       تاریخ : 1399/09/08 15:24
مسجدی‌ها برای شهید فخری‌زاده ختم مجازی می‌گیرند

مسجدی‌ها برای شهید فخری‌زاده ختم مجازی می‌گیرند

حجت‌الاسلام ارزانی گفت: با شهادت مظلومانه دانشمند هسته‌ای کشورمان شهید «محسن فخری‌زاده»، بچه‌های مساجد از گذرگاه فضای مجازی یاد آن دلاور را زنده نگاه می‌دارند.

به گزارش مبشرین، حجت‌الاسلام امیر ارزانی مسئول روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، با اشاره به اینکه شهادت سیره عجین شده با روح مردان خداست، اظهار کرد: امروز ملت ایران فقدان دانشمند گرانمایه‌ای چون شهید فخری‌زاده را تجربه می‌کند اما همچنان به مقاومت در مقابل زورگویی‌هایی مستکبران جهان ادامه می‌دهد. این واقعه حکایت از آن داشت که راه و رسم شهادت خاموش نشدنی است و ملت ما در مسیر درستی گام برداشتند.

وی ادامه داد: برگزاری برنامه‌های مختلف در عرصه زنده نگاه داشتن یاد شهدا از جمله مهمترین رویکردهایی است که در ستاد فهما پیگیری می‌شود، طرح ملی ایران قوی و سه‌شنبه‌های تکریم، برنامه‌هایی است که در سطح ملی به این منظور دنبال می‌شود؛ اکنون نیز با شهادت مظلومانه دانشمند هسته‌ای کشورمان شهید «محسن فخری‌زاده»، بچه‌های مسجد از گذرگاه فضای مجازی یاد آن دلاور را زنده نگاه می‌دارند.

ارزانی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری مراسم حضوری، به همت ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، مراسم ختم مجازی دانشمند هسته‌ای و رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشور در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود، علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به اینجا، مبادرت به قرائت صلوات، فاتحه، برای آن شهید عالی قدر کنند.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=60854

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین