شنبه 27 دی سال 1399 Sat, 16 Jan 2021 20:52:20 GMT
کد خبر : 60846       تاریخ : 1399/09/08 12:32:3
دشمنی و کینه‌ بدخواهان سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تمامی ندارد

دشمنی و کینه‌ بدخواهان سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تمامی ندارد

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر با انتشار پیامی ترور ناجوانمردانه شهید محسن فخری‌زاده، دانشمند برجسته صنعت دفاعی کشور را محکوم کرد و گفت: دشمنی و کینه‌ بدخواهان سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تمامی ندارد.

 
به گزارش مبشرین، حجت‌الاسلام و المسلمین عباس دشتی، مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر با صدور بیانیه‌ای ضمن محکومیت ترور ناجوانمردانه شهید محسن فخری‌زاده، شهادت دانشمند هسته‌ای و دفاعی کشورمان را تسلیت گفت.
 
«مَنْ کَانَ یُرِیدُ الْعِزَّهَ فَلِلَّهِ الْعِزَّهُ جَمِیعاً
هر که طالب عزت است بداند که همانا در ملک وجود تمام عزت خاص خدا و (مؤمنان) است، (سوره فاطر، آیه۱۰).
 
دشمنی و کینه‌ بدخواهان سرافرازی و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تمامی ندارد و در تلاشی همیشگی‌اند تا نیش زهرآگین خود را بر تارک این سرو سرافراز زنند و گزندی بر پیکره آن وارد کنند. بعد از گذشت بیش از ۴۰ سال از این تلاش‌های مذبوحانه هنوز از درک اثر این زخم‌ها بر استوار ماندن راه و هدف این ملت عاجزند.
 
روزی آوازه‌ ابهت و اقتدارمان لرزه بر اندامشان می‌اندازد و در پی تضعیف آن با ترورهای ناجوانمردانه فرماندهان نظامی‌مان برمی‌آیند، روزی توان و قدرت علمی فرزندان این مرز و بوم خاری می‌شود بر چشمانشان و در صدد از میان برداشتن نوابغ علمی و دانشمندان‌مان بر می‌ آیند.
 
اقدام ناجوانمردانه اخیر سرویس جاسوسی رژیم سفاک، کودک‌کش و غاصب صهیونیستی در ترور شهید دکتر محسن فخری‌زاده از نوادر علمی و اجرایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که تلاش‌های زیادی در راه دستیابی و بهره‌مندی ایران اسلامی از توان علمی و تسلیحاتی در جهت امنیت ملی و دفاع از تمامیت ارضی و جایگاه استراتژیک کشور در طول سالیان متمادی عهده‌دار بود، نشان از عدم دستیابی به اهداف بدخواهانه بر علیه این نظام مقدس است.
 
با درود بر روان پاک تمامی شهدای تاریخ پر صلابت جمهوری اسلامی ایران که خون خود را متضمن بقا و پیشرفت ایران اسلامی نمودند، فقدان این دانشمندِ عالم، عامل و بزرگ را به ساحت مقدس حضرت صاحب الزمان(عج)، مقام معظم رهبری(حفظه‌الله)، خانواده معزز این شهید و ملت شریف ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می‌کنم.»
 
حجت‌الاسلام والمسلمین عباس دشتی
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر

  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=60846

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین