پنج شنبه 2 بهمن سال 1399 Thu, 21 Jan 2021 02:47:44 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 60809       تاریخ : 1399/09/06 23:18
بسیج در عرصه سازندگی و تأمین امنیت، پشتوانه‌ای بزرگ برای مردم است
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر:

بسیج در عرصه سازندگی و تأمین امنیت، پشتوانه‌ای بزرگ برای مردم است

حجت الاسلام خدری عرصه سازندگی و تامین امنیت را یک پشتوانه بزرگ برای مردم عنوان کرد و گفت: باید با ظرافت و هنرمندی فعالیت های بسیج را منعکس کرد که یکی از مهمترین آنها برگزاری رزمایش کمک های مومنانه است که در چغادک در پنج مرحله اجرا شد.

به گزارش مبشرین به نقل از حوزه، حجت الاسلام رضا خدری صبح امروز در نشست با جمعی از بسیجیان حوزه رمضان چغادک با گرامیداشت هفته بسیج، اظهار داشت: شکل گیری بسیج ابتکار ارزشمند امام راحل بود که اوایل انقلاب اسلامی آن را تأسیس کرد و تا به امروز شاهد خدمات پرخیر و برکت این نهاد انقلابی هستیم.

مدیر حوزه علمیه استان بوشهر با اشاره به حضور چشمگیر بسیج در عرصه های مختلف، گفت: امروز هر جا که نگاه می کنیم آثاری از خدمات بسیج را می بینیم و هر جا که نیاز بوده بسیج حاضر بوده و در خدمت به نظام جان نثاری کرده است.

امام جمعه چغادک با بیان اینکه در طول تاریخ چنین نیروهایی وجود داشته اند، افزود: در زمان انبیاء نیز عمده کسانی که در خدمت انبیاء بودند جوانانی بودند که به راحتی می توانستند پیام انبیاء را بگیرند و پیرو آنها باشند؛ بسیجیان در طول تاریخ وجود داشته اند، آنها دل به ارزش ها و حاکمیت ارزش ها دوخته اند.

حجت الاسلام خدری گفت: افرادی که از بیرون به کلیات نظام نگاه می کنند بهتر این حقیقت را درک می کنند که چگونه کشوری که ۴۲ سال زیر شدیدترین فشارها بوده همواره در عرصه های مختلف پیشرفت کرده و در مقابل آمریکا ایستادگی نشان داده است.

امام جمعه چغادک گفت: چه نظامی وجود دارد که در پی شهادت یکی از سردارانش یکی از مهمترین پایگاه های نظامی آمریکا را موشک باران کند، در حالی که تا پیش از این هیچ کشوری جرأت شلیک یک تیر را هم به آمریکا نداشت اما پاسداران انقلاب اسلامی، پایگاه نظامی عین الاسد آمریکا در خاک عراق را به عین الجسد تبدیل کردند.

مدیر حوزه علمیه استان بوشهر مردم را پشتوانه مهم نظام عنوان کرد و ابراز داشت: نیاز است در شرایط کنونی این پشتوانه تقویت شود.

وی با بیان اینکه خدمات بسیجیان در چغادک قابل تقدیر است، گفت: در همین بحث کرونا و از زمان شیوع این بیماری زحمات زیادی توسط بسیجیان کشیده شد و کارگاه های مختلفی برای تولید ماسک و اقلام بهداشتی راه اندازی شد.

حجت الاسلام خدری عرصه سازندگی و تأمین امنیت را یک پشتوانه بزرگ برای مردم عنوان کرد و اظهار داشت: باید با ظرافت و هنرمندی فعالیت های بسیج را منعکس کرد که یکی از مهمترین آنها برگزاری رزمایش کمک های مومنانه است که در چغادک در پنج مرحله اجرا شد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=60809

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین