یکشنبه 5 بهمن سال 1399 Sun, 24 Jan 2021 18:33:10 GMT
کد خبر : 60730       تاریخ : 1399/09/04 02:42
بسیج، میعادگاه همه اقشار مردم برای دفاع از انقلاب اسلامی است
مدیر مدرسه علمیه ریحانة النبی(س) اهرم:

بسیج، میعادگاه همه اقشار مردم برای دفاع از انقلاب اسلامی است

مدیر مدرسه ریحانة النبی(س) اهرم به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، گفت: بسیج، میعادگاه همه اقشار مردم برای دفاع از انقلاب اسلامی و دستیابی به آرمان ها و اهداف آن تا تشکیل تمدن نوین اسلامی است.

به گزارش مبشرین، سلیمه بابایی نیا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری حوزه در بوشهر، بسیج را از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار داشت: از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی، تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی«ره» در سال ۱۳۵۸ است که امروزه بعد از گذشت یک چله پرافتخار از حیات پربرکت انقلاب و حماسه آفرینی، رشادت ها و تلاش های بی بدیل این نهاد ارزشمند انقلابی و مردمی در تمام عرصه ها مشهود است.

مدیر مدرسه علمیه ریحانة النبی(س) اهرم در بزرگداشت هفته بسیج گفت: هرگز از یاد نبرده ایم که در دوران نوپای انقلاب شکوهمند اسلامی میهن عزیزمان آماج حملات غرب و شرق قرار گرفته بود و جوانانی عاشق و دلباخته اهل بیت علیهم السلام و پوینده راه مکتب عاشورایی با امام خود بیعت و عهدی ناگسستنی بستند و با خون پاک و مطهر خود امضا نمودند و بر آن صحه نهادند.

وی در ادامه تشریح کرد: بسیج، میعادگاه همه اقشار مردم برای دفاع از انقلاب اسلامی و دستیابی به آرمان ها و اهداف آن تا تشکیل تمدن نوین اسلامی است و نیروی بسیج سرچشمه سبک مدیریت جهادی است که با ظرفیت های علمی و عملی ویژه ای که دارد می تواند کشتی انقلاب اسلامی را با اندیشه تمدن ساز مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که در گام دوم انقلاب و بعد از یک چله پرافتخار فرمودند، به جامعه آرمانی مهدویت سوق دهد.

بابایی نیا در پایان گفت: موفقیت و سربلندی بسیجیان گرانقدر را در پرتو الطاف الهی و حضرت ولی عصر(عج) و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری(دامت برکاته) از خداوند متعال مسئلت می نمایم.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=60730

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین