یکشنبه 5 بهمن سال 1399 Sun, 24 Jan 2021 18:09:43 GMT
کد خبر : 60728       تاریخ : 1399/09/04 01:11
 گشت‌های محله‌محور

گشت‌های محله‌محور "رضویون" بسیج در بوشهر راه‌اندازی شد

فرمانده سپاه مالک‌اشتر بوشهر از اجرای گشت‌های محله‌محور "رضویون" در این شهرستان خبر داد و گفت: گشت‌های محله‌محور رضویون با همکاری نیروهای بسیجی در راستای پیشگیری از وقوع جرم با همکاری دستگاه قضا در بوشهر اجرا شده است.

به گزارش مبشرین به نقل از تسنیم، در هفته بسیج برنامه‌‌های مختلف فرهنگی، هنری، عمرانی، محرومیت‌زدایی و توزیع بسته‌های غذایی میان افراد نیازمند با تلاش پایگاه‌ها، نواحی و حوزه‌های مقاومت در سراسر استان بوشهر در حال اجرا است.

 به گفته فرمانده سپاه مالک‌اشتر بوشهر در این هفته بر اساس ایام روزهای تعیین شده برنامه‌های مختلفی اجرا می‌شود که افتتاح واحدهای مسکونی مددجویی، اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی، برگزاری رزمایش کمک‌های مومنانه معیشتی و بهداشتی و رونمایی از طرح‌های هنری و فرهنگی از آن جمله است

سرهنگ غلامرضا شهابی، نهال کاری و اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم استان برای خدمت‌رسانی را از دیگر برنامه‌ها دانست و اظهار داشت: رسیدگی و توجه به خانواده‌های محروم از جمله خانواده زندانیان از برنامه‌های هفته بسیج در بوشهر است.

وی از اجرای طرح گشت‌های محله‌محور رضویون در بوشهر خبر داد و بیان کرد: گشت‌های محله‌محور رضویون با همکاری نیروهای بسیجی در راستای پیشگیری از وقوع جرم با همکاری دستگاه قضا در بوشهر اجرا شده است.

فرمانده سپاه مالک‌اشتر بوشهر از معرفی برگزیدگان جشنواره سراسری مالک اشتر بسیج خبر داد و تصریح کرد: یکی از رده‌های 8گانه‌ای‌که موفق به اخذ رتبه برتر جشنواره ملی مالک اشتر شده پایگاه مقاومت بسیج امام موسی کاظم (ع ) ناحیه مقاومت مالک اشتر بوشهر است.

پایگاه مقاومت بسیج امام موسی کاظم (ع )  بوشهر نیز در گفت‌وگویی با اشاره به فعالیت این پایگاه اعلام کرد: برگزاری برنامه‌های ورزشی و تفریحی از جمله ورزش‌های فوتبال، فوتسال، والیبال، تنیس روی‌میز، فوتبال‌دستی و شنا در کنار مسابقات جام رمضان و دهه فجر از برنامه‌های مهم پایگاه مقاومت بسیج امام موسی کاظم (ع ) ناحیه مقاومت مالک اشتر بوشهر است.

حسین احمدپور افزود: در کنار شور و نشاط که برگزاری این مسابقات به رده‌های مختلف سنی عضو پایگاه بسیج ارائه کرده، این نوع گردهمایی‌ها سبب ارتقای عضویت‌های جدیدی نیز شده است .

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام موسی کاظم (ع ) ناحیه مقاومت مالک اشتر بوشهر تصریح کرد: در حوزه فعالیت‌های معاونت تعلیم و تربیت، موفق به برگزاری حلقه‌های صالحین برای رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، میان‌سالان  و پیشکسوتان و همچنین فعالیت های قرآنی برای این رده‌های سنی مختلف شدیم.

 

احمدپور، آموزش اطفا حریق، توزیع بسته‌های معیشتی میان نیازمندان، کمک به مردم سیل‌زده خوزستان، راه‌اندازی کارگاه تولید دستکش و ماسک را از دیگر برنامه‌ها دانست و بیان کرد: شرکت بسیجیان در اهدا خون، ضدعفونی محلات و ساخت خانه نیازمندان از دیگر فعالیت‌های پایگاه مقاومت بسیج امام موسی کاظم (ع ) ناحیه مقاومت مالک اشتر بوشهر است.

وی از راه‌اندازی گشت‌های رضویون را از دیگر برنامه‌ها دانست و خاطرنشان کرد: گشت محله محور رضویون بسیج با هدف ارتقای خدمت‌رسانی بسیج، ایجاد امنیت پایدار و پیشگیری از وقوع جرم و همچنین ایجاد رضایتمندی مردم راه‌اندازی شده است.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=60728

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین