یکشنبه 5 بهمن سال 1399 Sun, 24 Jan 2021 18:52:53 GMT
کد خبر : 60726       تاریخ : 1399/09/04 22
از ۴ دهه خدمات فرمانده سپاه استان بوشهر تجلیل شد

از ۴ دهه خدمات فرمانده سپاه استان بوشهر تجلیل شد

در آئینی با حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه، استاندار بوشهر و دیگر مسئولان استان، از ۴ دهه خدمات فرمانده سپاه استان بوشهر تجلیل شد.

به گزارش مبشرین به نقل از مهر، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دوشنبه‌شب در این مراسم با تجلیل از خدمات سردار رزمجو یادآور شد: بیش از ۳۹ سال است که با این برادر عزیز آشنایی دارم و در هر مسند و مسئولیتی قرار داشته، مردم‌داری و اخلاص و شجاعت و برخورد مناسب با مردم را به بهترین شکل داشته و اگر ما خاضعانه با مردم برخورد کردیم خداوند نیز به ما عزت می‌دهد.

سردار علیرضا تنگسیری با تجلیل از بسیجیان اظهار داشت: بسیجیان، دلاورمردانی هستند که از هستی خود گذشتند و ایران و ایرانی را سرافراز کردند و تجلیل از این عزیزان لازم است.

وی به اهمیت جزایر و مرزها اشاره کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب فرمانده کل قوا همواره در جلسات فرماندهان سپاه در مورد امنیت جزایر و مرزها تاکید خاصی دارند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه همه باید از فرصت‌ها برای خدمت به مردم استفاده کنیم یادآور شد: تا زمانی که در مسند مسئولیت هستیم هیچ فرصتی را نباید برای خدمت به مردم از دست بدهیم و در راستای رضایت‌مندی مردم باید کار کنیم.

سردار تنگسیری با تجلیل از همدلی و همراهی شورای تأمین استان بوشهر بیان داشت: شورای تأمین استان بوشهر با همدلی و اخلاص در راستای تأمین امنیت فعالیت می‌کند و این همدلی قابل تقدیر است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان خاطراتی از سردار حاج قاسم سلیمانی و مردم‌داری ایشان یادآور شد: سردار سلیمانی همواره در راستای خدمت به مردم تلاش می‌کرد و کار ایشان برای رضای خدا بود و سردار دل‌ها شد.

سردار تنگسیری با تاکید بر لزوم خدمت‌رسانی مستمر به مردم گفت: همانگونه که معاون سیاسی استاندار بوشهر اشاره کرد، باید همواره فراجناحی عمل کنیم و مهم این است که برای رضای خدا و برای رضایت‌مندی مردم فعالیت کنیم.

وی با بیان اینکه رفع معیشت مردم امری مهم است گفت: همه مسئولان باید در حد توان و ظرفیت خود در راستای رفع معیشت مردم گام بردارند و هیج فرصتی را در این راستا نباید هدر دهیم.

در پایان این نشست، با حضور استاندار بوشهر و فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ۴ دهه فعالیت خالصانه سردار رزمجو تجلیل شد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=60726

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین