پنج شنبه 6 آذر سال 1399 Thu, 26 Nov 2020 01:22:45 GMT
کد خبر : 59938       تاریخ : 1399/08/07 18:09
برنامه‌های هفته بسیج بر محوریت امیدآفرینی باشد
فرمانده سپاه گناوه:

برنامه‌های هفته بسیج بر محوریت امیدآفرینی باشد

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گناوه گفت: با توجه به شعار محوری امسال هفته بسیج لازم است همه دست اندرکاران در این هفته برنامه‌هایی با کیفیت و اولویت خدمت و امیدآفرینی ارائه و اجرا کنند.

به گزارش مبشرین به نقل از ایرنا، سرهنگ شهسوار حاجی پور روز چهارشنبه در نشست با اعضای ستاد هفته بسیج در سپاه این شهرستان افزود: شعار محوری دهه بسیج با عنوان " بسیج، پیشرو خدمت و امیدآفرین" است که ستاد این فرماندهی برنامه‌های متعددی در این زمینه پیش‌بینی خواهد کرد.

وی اظهار داشت: بسیج از بدو تشکیل در دفاع از آرمان های انقلاب و شهدا نقش بی بدیلی داشته‌است و  با استعانت از یاد و نام شهدا و فرمانبری از رهنمودهای مقام معظم رهبری توانسته گام‌های بلندی در  سرافرازی، استقلال و آبادانی ایران اسلامی بردارد.

وی افزود: برنامه‌های هفته مبارک بسیج با برنامه‌ریزی صحیح و با رعایت دقیق  دستورالعمل‌های بهداشتی با کیفیت و پرشور برگزار شود.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گناوه خاطرنشان کرد: بسیج و سپاه در طول بیش از هشت ماه در مبارزه با ویروس منحوس کرونا نقشی مهم ایفا کرده‌است و تعدادی از پایگاه‌های بسیج این شهرستان همچنان در زمینه  تولید ماسک، ضدعفونی کردن معابر و تهیه و پخش کمک‌های مومنانه در حال فعالیت هستند.

در این نشست مسئولان پایگاه‌های مقاومت بسیج شهرستان به بیان نظرات خود پرداختند و بر اجرای  برنامه‌های با کیفیت و رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی در پایگاه‌ها و اقشار مختلف تاکید کردند.

در پنجم آذر سال ۱۳۵۸، امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی، فرمان تشکیل سازمان بسیج مستضعفان را صادر فرمود و همه ساله این روز گرامی داشته می‌شود.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=59938

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین