پنج شنبه 6 آذر سال 1399 Thu, 26 Nov 2020 01:10:39 GMT
کد خبر : 59935       تاریخ : 1399/08/07 13:33
اجرای طرح

اجرای طرح "آمران سلامت" در استان بوشهر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر از صدور دستورات لازم نسبت به استقرار پایگاه‌های طرح آمرانه سلامت در سطح استان خبر داد.

به گزارش مبشرین به نقل از فارس، غلامرضا حاجیانی در جمع خبرنگاران از صدور دستورات لازم نسبت به استقرار پایگاه‌های طرح آمرانه سلامت در سطح استان خبر داد و اظهار داشت: در راستای توجه به منویات مقام معظم رهبری جهت توجیه دستورالعمل‌های بهداشتی، با توجه به دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی رئیس و دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور دستورات لازم نسبت به استقرار پایگاه‌های طرح آمرانه سلامت در سطح استان صادر شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با توجه به شیوع ویروس کرونا ضمن دعوت از همه هم استانی‌ها جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی گفت: جمعیت هلال احمر استان بوشهر در راستای امر ولایت فقیه و برنامه ریزی انجام شده، ایستگاه‌های ویژه طرح "آمران سلامت" با استقرار پایگاه‌های جمعیت هلال احمر در شهرستان‌ها و مناطق از سه الی پنج  پایگاه را اجرایی می‌کند.

حاجیانی در ادامه به جزئیات طرح "آمران سلامت"  پرداخت و گفت: طرح آمران سلامت با دستور رئیس و دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور همزمان در سراسر کشور از پنج آبان آغاز شده و تا 15 آبان بصورت مستمر خدمات عام المنفعه به مردم ارائه می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر در ادامه افزود: در این طرح با استفاده از نیروهای داوطلب و جوان فعالیت‌های پیشگیرانه متناسب با شیوع ویوس کرونا اقدامات لازم انجام می‌گردد، جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر به عنوان طلایه داران آمران سلامت فداکاری می‌کنند.

وی گفت: دبیرخانه طرح آمران سلامت در معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر راه اندازی شده است و امورات ویژه پایگاه‌های آمران سلامت شعب را بررسی می‌کنند؛ همچنین از ظرفیت خانه‌های هلال روستایی در راستای استقرار ایستگاه‌های آمران سلامت استفاده می‌شود؛ در این طرح به مراکز پرتراکم شهری و اماکن پرتردد در طرح آمران سلامت توجه ویژه‌ای می‌شود.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=59935

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین