جمعه 7 آذر سال 1399 Fri, 27 Nov 2020 06:07:26 GMT
کد خبر : 59929       تاریخ : 1399/08/07 03:42
برگزاری ۵۰ برنامه شاخص هفته وحدت و روز مبارزه با استکبار در بوشهر
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات بوشهر:

برگزاری ۵۰ برنامه شاخص هفته وحدت و روز مبارزه با استکبار در بوشهر

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: به مناسبت ۱۳ آبان‌ماه روز ملی مبارزه با استکبار و هفته وحدت، بیش از ۵۰ برنامه شاخص در استان بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش مبشرین، یوسف جمالی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: برنامه‌ریزی لازم به منظور برگزاری ویژه برنامه‌های هفته وحدت و ۱۳ آبان‌ماه روز ملی مبارزه با استکبار در استان بوشهر صورت گرفته است.

وی از برگزاری بیش از ۵۰ برنامه شاخص به مناسبت ۱۳ آبان‌ماه روز ملی مبارزه با استکبار و هفته وحدت در استان بوشهر خبر داد و اضافه کرد: این برنامه‌ها از هفتم تا سیزدهم آبان‌ماه برگزار می‌شود که محور همه برنامه‌های این ایام تقویت وحدت و همدلی خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر افزود: به صدا درآمدن زنگ استکبارستیزی، طراحی پوستر و نقاشی، کارگاه‌های مجازی، نشست با اساتید اهل سنت، غبارروبی گلزار شهدا و نورافشانی از جمله این برنامه‌ها است.

وی از برگزاری برنامه‌ها با رعایت همه دستورالعمل‌های بهداشتی و مقررات ستاد ملی کرونا خبر داد و افزود: در محکومیت خیانت برخی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس، صبح با روز ۱۳ آبان‌ماه زنجیره انسانی در کنار ساحل بوشهر برگزار می‌شود.

جمالی تصریح کرد: مراسم روز ۱۳ آبان در شهر بوشهر از ساعت ۹ آغاز می‌شود که سخنران این مراسم ابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی است.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=59929

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین