پنج شنبه 6 آذر سال 1399 Thu, 26 Nov 2020 02:29:53 GMT
کد خبر : 59892       تاریخ : 1399/08/06 27
فعال سیاسی بوشهر: نقد باید توام با حفظ حرمت ها باشد

فعال سیاسی بوشهر: نقد باید توام با حفظ حرمت ها باشد

دبیر حزب موتلفه استان بوشهر گفت: استفاده از ادبیات کوچه و بازار در شان هیچ یک از مسئولان انقلابی نیست و در بیان مسائل، مشکلات و انتقادها باید حرمت‌ها حفظ شود.

به گزارش مبشرین، عبدالله فاتحی روز سه شنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: براساس سخنان رهبر معظم انقلاب انتقاد باید متفاوت با توهین و هتک حرمت باشد و افراد باید خواسته‌های خود را به دور از هرگونه توهین بیان کنند.

وی بیان کرد: ایرانیان به عنوان ملتی فرهنگی در دنیا قلمداد می‌شوند و در این شرایط که چشم دنیا به این کشور مسلمان است، زیبنده و مناسب نیست که با ادبیات آمریکائی‌ها که تفکری لیبرالیستی و هیچ سنخیتی با روش اسلامی و قرآنی ما ندارد، صحبت کنیم.

فاتحی اضافه کرد: هماهنگی و وحدت در جامعه وجود دارد اما رهبر معظم انقلاب با فرمایشات اخیر خود در جلسه ستاد ملی کرونا تلاش کردند جامعه را به اعتدال و آرامش بیشتر سوق دهند.

وی ادامه داد: دشمن از هرگونه تفرقه و اختلاف بویژه دراین شرایط به نفع خود سوء استفاده می‌کند به همین دلیل افراد و شخصیت‌ها در هر جایگاهی که باشند باید با رفتار و گفتار خود برای تقویت اتحاد و انسجام در جامعه تلاش کنند.

دبیر حزب موتلفه در استان بوشهر گفت: هرچند امروز در شرایطی قرار داریم که فشار زیادی بویژه در زمینه اقتصادی به مردم وارد شده اما مردم هوشمند هستند و با وجود همه فشارهای اقتصادی با صبر و حوصله عمل می‌کنند.

هجمه‌ها وسیاه نمایی علیه عملکرد دولت این روزها شتاب بیشتری گرفته و بی محابا بر رییس جمهوری و سایر مسوولان دولتی می‌تازند؛ فحش ها، ناسزاها واهانت هایی درقالب نقد در تریبون ها وسخنرانی ها علیه دولت بیان می شود.

تخریب و توهین علیه عملکرد دولت به حدی شدت گرفت که ‌پارا فراتر از مرز اخلاق و ‌آموزه های دینی گذاشت چنانکه رهبر معظم انقلاب در سخنرانی در جلسه اخیر ستاد ملی کرونا،  چنین رفتارهایی را غیر اخلاقی عنوان کردند.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=59892

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین