سه شنبه 11 آذر سال 1399 Tue, 01 Dec 2020 05:50:46 GMT
کد خبر : 58743       تاریخ : 1399/07/30 22:51:0
واکنش نماینده ولی فقیه در بوشهر به سخنان رییس جمهور

واکنش نماینده ولی فقیه در بوشهر به سخنان رییس جمهور

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: مسئولان به فکر اقتصاد، معیشت مردم و کارهای نیمه‌تمام باشند.

به گزارش مبشرین، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح چهارشنبه در یک فایل تصویری در واکنش به سخنان اخیر رئیس جمهور درباره صلح امام حسن (ع) اظهار داشت: انسان باید در رابطه با مسائل دینی و تاریخ اسلام تحقیقاتی صحیح داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر اضافه کرد: برخی به خاطر توجیه کارهای خودشان، وقایع دوران امام حسن (ع) را به شکل دیگری با یک نگاه شخصی تحلیل می‌کنند.

وی با بیان اینکه آقایان به فکر اقتصاد و معیشت مردم و به فکر کارهای نشده باشند، تصریح کرد: اگر می‌خواهیم صلح امام حسن (ع) را بررسی کنیم باید ریشه‌های این کار را مورد بررسی قرار دهیم.

آیت‌الله صفایی بوشهری بیان کرد: سازش، عدم مقاومت، تحلیل‌های شخصی، عدم توجه به نگاه رهبری، تأثر از قدرت نظامی و سیاسی دشمن و تحلیل غلط از جامعه شناسی مردم موجب می‌شود که یک شخص نظام اسلامی را دچار چالش‌های خاصی کند.

وی با تاکید بر اینکه میز مذاکره با آمریکا یعنی تسلیم اضافه کرد: فضای کنونی فضای تطبیق زمان حال با زمان امام حسن مجتبی (ع) نیست بلکه ما الان در زمانی هستیم که رو در رو با جهان استکبار و آمریکا هستیم.

امام جمعه بوشهر ادامه داد: آقایان نباید با تحلیل‌های غیر صحیح در مسیری قرار بگیرند که سرانجام آن سازش و تسلیم خواهد بود و با تکیه به خدا و اهل بیت و مردم، باید به پیشرفت نظام فکر کنند

وی خاطرنشان کرد: مقاومت و ولایتمداری، دشمن شناسی، دشمن ستیزی و پیشرفت آفرینی ملی در مقابل دشمن، نشان از عقلانیت بالای سیاسی است.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=58743

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین