دوشنبه 5 آبان سال 1399 Mon, 26 Oct 2020 04:57:10 GMT
کد خبر : 58548       تاریخ : 1399/07/24 11:22:5
وبینار بررسی سیره پیامبر(ص) در آثار علامه سیدجعفر مرتضی در لبنان
ایران برگزار می‌کند؛

وبینار بررسی سیره پیامبر(ص) در آثار علامه سیدجعفر مرتضی در لبنان

وبینار «بررسی و مطالعه سیره پیامبر(ص) در آثار علامه سیدجعفر مرتضی عاملی» به همت رایزنی فرهنگی ایران در لبنان برگزار می‌شود.

به گزارش مبشرین به نقل از ایکنا، این وبینار فردا جمعه، ۲۵ مهرماه، همزمان با سالروز رحلت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و به مناسبت نخستین سالروز درگذشت علامه آيت‌الله سيدجعفر مرتضی عاملی، مورخ برجسته لبنانی، برگزار می‌شود.

حوزه علميه امام علی بن ابیطالب(ع) لبنان در برگزاری این وبینار همکاری دارد و این برنامه ساعت ۱۶:۳۰ به وقت محلی در فضای زوم برگزار می‌شود.

تلاوت آياتی از قرآن از سوی عباس مرتضی از لبنان و نمايش فيلمی مستند درباره علامه سيدجعفر مرتضی عاملی با عنوان «منارة المحققين» از برنامه‌های این وبینار است و در ادامه اندیشمندان و شخصیت‌هایی از ایران، لبنان و عراق سخنرانی خواهند کرد.

عباس خامه‌يار، رايزن فرهنگی ایران در لبنان، آيت‌الله سيدهاشم حسينی بوشهری از ايران، حجت‌الاسلام والمسلمين جلال‌الدين الصغير از عراق، حجت‌الاسلام والمسلمين محمد كنعان از لبنان، حجت‌الاسلام والمسلمين محمدعلی مهدوی مهر از ايران، حجت‌الاسلام والمسلمين سيدعلی حجازی از لبنان، حجت‌الاسلام والمسلمين سيدعلاء الموسوی از عراق، حجت‌الاسلام والمسلمين علی جابر  از لبنان و حجت‌الاسلام و المسلمين سيدمرتضی مرتضی از لبنان سخنرانان این وبینار خواهند بود.

اداره نشست به عهده حجت الاسلام و المسلمين نزار سعيد از لبنان است و در ادامه حجت الاسلام علی بلوط – لبنان به اقامه عزاداری به مناسبت سالروز رحلت پیامبر(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) می‌پردازد.

علاقه‌مندان برای حضور در نشست می‌توانند برنامه « zoom cloud meeting» را در گوشی همراه يا رايانه خود دانلود و كد ۲۷۵ ۰۸۵ ۸۹۴۹ را وارد كنند و يا به طور مستقيم به لينک زير وارد شوند:

https://us۰۴web.zoom.us/j/۲۷۵۰۸۵۸۹۴۹


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=58548

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین