چهارشنبه 2 مهر سال 1399 Wed, 23 Sep 2020 23:17:11 GMT
کد خبر : 54227       تاریخ : 1399/05/16 24:40
خیران ۴۷ دستگاه لوازم خانگی عیدانه غدیر به مددجویان دیر اهدا کردند

خیران ۴۷ دستگاه لوازم خانگی عیدانه غدیر به مددجویان دیر اهدا کردند

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دیر گفت: به مناسبت عید غدیر خم خیران ۴۷ دستگاه لوازم سرمایشی خانگی به خانواده‌های ایتام و نیازمند تحت حمایت این نهاد اهدا کردند.

به گزارش مبشرین، سید علی حسینی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: این لوازم  خانگی شامل ۳۶ دستگاه یخچال به ارزش ۱۵۳ میلیون تومان و ۱۱ کولر گازی به ارزش ۹۹ میلیون تومان است که با مشارکت و همکاری حامیان، مراکز نیکوکاری و خیران تامین شده‌است.

وی اضافه کرد: یکی از مشکلات عمده خانواده‌های تحت حمایت این نهاد کمبود لوازم سرمایشی در فصل تابستان است که بر همین اساس کمیته امداد این لوازم را به خانواده‌های ایتام نیازمند که فاقد لوازم سرمایشی بوده‌اند، اهدا کرد.
رئیس کمیته امداد دیر ادامه داد: در زمان حاضر با توجه به اقلیم منطقه و فرارسیدن فصل گرما، تامین لوازم سرمایشی نیاز اساسی خانواده‌های تحت حمایت است که امیدواریم با مشارکت خوب خیران نیک‌اندیش بتوانیم تعداد بیشتری از لوازم ضروری موردنیاز خانواده‌های تحت حمایت را تامین کنیم و در این شرایط سخت یاریگر این خانواده‌ها باشیم.
وی با اشاره به فعالیت پنج مرکز نیکوکاری در شهرستان دیر افزود: مراکز نیکوکاری به صورت هیات امنایی اداره می‌شود که تمامی اعضای این مراکز از معتمدان محلی، هیات امنای مساجد، افراد فعال و علاقمند در عرصه نیکوکاری هستند و اقدامات این مراکز با توجه به اشراف اعضای هیات امنا به منطقه، دقت کار را افزایش داده و از تداخل و اقدامات موازی جلوگیری می‌کند.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=54227

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین