دوشنبه 20 مرداد سال 1399 Mon, 10 Aug 2020 00:58:11 GMT
کد خبر : 54054       تاریخ : 1399/05/11 00:45
پخش مسابقات قرآن دانش آموزان از شبکه شاد و شبکه قرآن
مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش‌وپرورش:

پخش مسابقات قرآن دانش آموزان از شبکه شاد و شبکه قرآن

مسیب زاده گفت: سی‌وهشتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور به‌صورت زنده در شبکه شاد و شبکه قرآن و معارف اسلامی پخش می‌شود.

​به گزارش مبشرین به نقل از شبستان، «محمدرضا مسیب زاده» با اشاره به آغاز مرحله مسابقات قرآن، عترت و نماز از چهارشنبه ۸ مردادماه، اظهار کرد: در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اجتناب از حضور فیزیکی دانش آموزان در محیط‌های برگزاری مسابقات، مرحله نهایی کشوری سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور، از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه در کانال قرآن شبکه شاد آغاز و همچنان ادامه دارد.

 

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش‌وپرورش افزود: این برنامه به‌صورت زنده علاوه بر شبکه شاد از طریق شبکه قرآن و معارف اسلامی نیز پخش می‌شود.

 

مسیب زاده گفت: هرچند این مسابقات از اول مرداد ماه در بستر شاد آغاز شده بود اما به‌طور رسمی از چهارشنبه با برگزاری آئین افتتاحیه به‌صورت نمادین و سخنرانی معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش این مسابقات آغاز شده است و داوران در سطوح و رشته‌های مختلف به داوری آثار ارائه شده می‌پردازند.

 

وی تصریح کرد: لیست دانش آموزان برگزیده و راه‌یافته به این مرحله از مسابقات در فضای شاد و همچنین پرتال معاونت پرورشی و فرهنگی انتشار یافته است و دانش آموزان می‌توانند اطلاعات موردنیاز را ازآنجا دریافت کنند.

 

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش‌وپرورش از ادامه این مسابقات در فضای مجازی تا پایان مردادماه خبر داد و خاطرنشان کرد: کاربران می‌توانند برای شرکت در بهره‌مندی از این مسابقات به آدرس الکترونیکی parvareshi1@ در شبکه شاد مراجعه کنند.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=54054

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین