سه شنبه 14 مرداد سال 1399 Tue, 04 Aug 2020 00:32:57 GMT
کد خبر : 53490       تاریخ : 1399/04/22 20:2
بانوی طلبه بوشهری مهریه خود را وقف حوزه علمیه کرد

بانوی طلبه بوشهری مهریه خود را وقف حوزه علمیه کرد

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر از وقف یک باب مغازه واقع در مجتمع تجاری پارسیان دلوار از توابع شهرستان تنگستان استان بوشهر توسط بانوی طلبه نیکوکار خبر داد.

به گزارش مبشرین به نقل از حوزه، حجت الاسلام علی اکبر اسماعیلی، مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر امروز در جمع خبرنگاران از واگذاری یک باب مغازه واقع در مجتمع تجاری پارسیان بخش دلوار از توابع شهرستان تنگستان استان بوشهر توسط بانوی طلبه نیکوکار خانم حسینی کیا خبر داد.

وی گفت: صبح امروز با حضور جمعی از معاونین، خانم حسینی کیا و همسرشان در مجتمع تجاری پارسیان حضور یافتیم و این باب مغازه توسط ایشان به حوزه اهدا شد و سند و کلید این باب مغازه تحویل شد.

حجت الاسلام اسماعیلی در ادامه گفت: خانم حسینی کیا، طلبه مدرسه علمیه الزهرا(س) بوشهر است که در اقدامی نیکوکارانه تصمیم گرفت مهریه خود را که از سوی همسرشان به ایشان اهدا شده بود به حوزه علمیه خواهران استان اهدا نموده و آن را وقف حوزه کند.

وی تعداد طلاب حوزه علمیه خواهران در استان بوشهر را دو هزار نفر عنوان کرد و اظهار داشت: از این تعداد هزار و ۳۰۰ طلبه در حال تحصیل و ۷۰۰ نفر نیز طلاب دانش آموخته هستند.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=53490

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین