دوشنبه 23 تیر سال 1399 Mon, 13 Jul 2020 19:03:26 GMT
کد خبر : 50764       تاریخ : 1399/03/11 24:59
زمان تشکیل مجمع عمومی اتحادیه مدغم تغییر کرد

زمان تشکیل مجمع عمومی اتحادیه مدغم تغییر کرد

زمان پیشنهادی برای تشکیل مجمع عمومی اتحادیه قرآنی کشور(مدغم) با حضور اکثریت اعضای دو اتحادیه به دلیل عادی نبودن شرایط کشور و شیوع ویروس کرونا از نیمه خردادماه به ۱۲ و ۱۳ تیرماه موکول شد.

به گزارش مبشرین از ایکنا، طبق اعلام قبلی مسئولان مبنی بر تشکیل مجمع عمومی زودهنگام اتحادیه مدغم و اعلام زمان پیشنهادی نیمه خردادماه به هیئت رسیدگی به امور مؤسسات فرهنگی و پس از آن انتشار خبری دیگر مبنی بر تشکیل این جلسه با تغییرات زمانی به دلیل شرایط کنونی حاکم بر کشور و ضرورت عدم تجمع افراد، زمان قطعی تشکیل مجمع را از رحیم قربانی، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت جویا شدیم.

وی گفت: این مجمع با توجه به جلسات مشترکی که میان اعضای دو اتحادیه قرآنی کشور برگزار شد قرار بود در تاریخ ۱۵ و ۱۶ خردادماه برپا شود که بنا به نظر ستاد ملی مقابله با کرونا با برپایی آن موافقت نشد و با دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مقرر شد تا این مجمع در نزدیک‌ترین زمان ممکن برگزار شد و بر همین اساس ۱۲ و ۱۳ تیرماه به عنوان تاریخ برگزاری معین شد.

قربانی با تأکید بر اینکه زمان تشکیل مجمع در تیرماه قطعی است، اظهار کرد: همچنین جلسات هماهنگی در قالب کمیته هشت نفره و متشکل از اعضای دو اتحادیه کشوری تشکیل شده است تا هماهنگی‌های لازم را برای برگزاری هرچه بهتر و با کیفیت‌تر این مجمع، انجام شود.

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت کشور درباره مکان برگزاری این مجمع، اضافه کرد: حرم امام خمینی(ره) و یا اردوگاه شهید باهنر پیشنهاد ما برای محل برگزاری این مجمع است و البته اخذ تصمیم نهایی با هیئت رسیدگی به امور فرهنگی ارشاد است.

وی با تأکید بر اینکه در صورتی که شرایط کشور عادی باشد، این جلسه به صورت حضوری برگزار می‌شود، گفت: اولویتمان برگزاری جلسه به صورت حضوری است و اگر شرایط فراهم نباشد این مجمع به صورت مجازی و آنلاین تشکیل خواهد شد و پیشنهاداتی نیز در این زمینه ارائه شده است تا تمهیدات لازم اندیشیده شود.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=50764

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین