دوشنبه 23 تیر سال 1399 Mon, 13 Jul 2020 19:42:59 GMT
کد خبر : 50747       تاریخ : 1399/03/11 18
تولید و پخش ۲۷هزار دقیقه برنامه رمضانی در صدا و سیمای بوشهر
مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر خبر داد:

تولید و پخش ۲۷هزار دقیقه برنامه رمضانی در صدا و سیمای بوشهر

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر از تولید و پخش ۲۷هزار دقیقه برنامه رمضانی در صدا و سیمای مرکز بوشهر خبر داد.

به گزارش مبشرین، سیدحسین ناظر مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر شامگاه جمعه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در بوشهر از تولید و پخش  ۲۷ هزار دقیقه برنامه رمضانی در صدا و سیمای مرکز بوشهر خبر داد و گفت: صدا و سیمای مرکز بوشهر ۲۷ هزار دقیقه برنامه رمضانی در حوزه های صدا، سیما، خبر و فضای مجازی در گستره استانی ملی و فراملی تولید و پخش کرده است. 

 مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر افزود: از این میزان برنامه‌سازی بیش از ۱۶ هزار دقیقه برنامه در رادیو و رادیو نما، 9 هزار دقیقه در تلویزیون، هزار دقیقه در فضای مجازی و ۷۵۰ دقیقه در حوزه خبر بوده است. 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر با اشاره به انعکاس مطلوب برخی از برنامه‌های شبکه استانی بوشهر در شبکه‌های سراسری، گفت: ویژه برنامه رزمایش مواسات و همدلی مومنانه در سه مرحله، از شبکه‌های یک، دو، سه، پنج، خبر، شما و استانی به صورت زنده پخش شده است.

 ناظر با اشاره به شیوع ویروس کرونا، شرایط رمضان امسال را ویژه خواند و افزود: برنامه تلویزیونی نوای ملکوت، ویژه ترتیل‌خوانی قرآن کریم و ویژه برنامه های شب های قدر با رعایت قوانین و مقررات بهداشتی به صورت زنده از شبکه استانی بوشهر پخش شد./حوزه


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=50747

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین