دوشنبه 23 تیر سال 1399 Mon, 13 Jul 2020 18:11:55 GMT
کد خبر : 50722       تاریخ : 1399/03/08 11:12:59
سی شب رمضان و معرفی سی ستاره قرآنی نظام سلامت
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مطرح کرد:

سی شب رمضان و معرفی سی ستاره قرآنی نظام سلامت

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت:ز میان فعالان قرآنی حاضر در بین اعضای هیات علمی، دانشجویان و کارکنان حوزه سلامت که دارای رتبه های خوبی در این عرصه بودند ، سی نخبه قرآنی انتخاب و طی سی شب در ماه مبارک رمضان از طریق برنامه تلویزیونی ماه باران و شبکه های اجتماعی معرفی شدند.

به گزارش مبشرین به نقل از مفدا، دکتر اکرم فرهادی در خصوص فعالیت های مرکز قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در ماه رمضانی که گذشت مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر توانست  برنامه های متنوع و متناسب با وضعیت موجود، تهیه و اجرا کند. همه برنامه های این مرکز به صورت مجازی بوده و فقط برنامه تقدیر از فعالان قرآنی نظام سلامت (با اجرای پروتکل های بهداشتی) در بیمارستان خلیج فارس بوشهر برگزار شد.

فرهادی افزود: یکی از مهم ترین  برنامه های مرکز قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی، برنامه معرفی ستاره های قرآنی نظام سلامت استان بوشهر بوده است.

وی در ادامه گفت: با توجه به اینکه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به لحاظ رتبه بندی فعالیت های قرآنی، میان دانشگاه های سراسر کشور در مرتبه خوبی قرار دارد، از این ظرفیت در اجرای این برنامه استفاده شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی اظهار کرد:‌ از میان فعالان قرآنی حاضر در بین اعضای هیات علمی، دانشجویان و کارکنان حوزه سلامت  که دارای رتبه های خوبی در این عرصه بودند ، سی نخبه قرآنی انتخاب و طی سی شب در ماه مبارک رمضان از طریق برنامه تلویزیونی ماه باران و شبکه های اجتماعی معرفی شدند.

همچنین افزود: هدف از اجرای این برنامه  معرفی افرادی بود که توانسته بودند همزمان با فعالیت در عرصه ی قرآنی و دریافت تاثیر معنوی آن ، موفقیت های حرفه ای و علمی نیز کسب کرده و در مسیر زندگی از الطاف و خیر و برکت کلام خدا برخوردار باشند.

فرهادی خاطر نشان کرد:‌ ماحصل این برنامه،‌ تدوین و چاپ کتابی با عنوان "ستاره های قرآنی نظام سلامت استا بوشهر" بوده که بزودی از آن رونمایی خواهد شد.

وی در پایان از همه دست اندرکاران مرکز قرآن و عترت و هچنین کانون قرآن دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تشکر و قدردانی کرد.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=50722

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین