دوشنبه 23 تیر سال 1399 Mon, 13 Jul 2020 18:58:02 GMT
کد خبر : 50710       تاریخ : 1399/03/07 05
 مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در استان بوشهر آغاز شد + تصاویر

مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در استان بوشهر آغاز شد + تصاویر

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از آغاز اجرای مرحله سوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در استان بوشهر خبر داد و گفت: در این مرحله علاوه بر توزیع ۱۸ هزار بسته معیشتی، ۹۶ میلیون تومان کارت هدیه بین نیازمندان توزیع می‌شود.

به گزارش مبشرین، سردار علی رزمجو در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر،با اشاره به اینکه رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در سه مرحله اجرا شد اظهار داشت: مرحله نخست این رزمایش قبل از ماه مبارک رمضان  اجرا شد که در این مرحله 40 هزار بسته معیشتی به ارزش 12 میلیارد تومان تحویل نیازمندان استان بوشهر شد.

وی با بیان اینکه این بسته‌های معیشتی توسط سپاه، نواحی، حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج توزیع شده است از اجرای مرحله دوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه خبر داد و بیان کرد: در این مرحله 41 هزار بسته معیشتی به ارزش 12.3 میلیارد تومان در نیمه ماه مبارک رمضان میان نیازمندان در استان بوشهر توزیع شد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به آغاز اجرای مرحله سوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه خاطرنشان کرد: در این مرحله 18 هزار بسته معیشتی شامل 11 هزار سبد مواد غذایی و 7 هزار کسیه برنج 10 کیلویی میان افراد شناسایی شده توسط بسیجیان توزیع می‌شود.

 رزمجو ارزش این بسته‌های غذایی را افزون بر 5.4 میلیارد تومان دانست و افزود: در این راستا کارت‌های هدیه 200 هزار تومانی بین افراد آسیب دیده از کرونا و نیازمندان توزیع می‌شود.

وی ارزش کارت‌های هدیه یاد شده را 96 میلیون تومان دانست و خاطرنشان کرد: افراد نیازمند و آسیب دیده اقتصادی توسط گروه‌های مختلف بسیجی، جهادی و  بانیان مساجد شناسایی شده و بسته‌های معیشتی یاد شده در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر ارزش کل محموله‌های معیشتی در 3 مرحله رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌های مومنانه را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: سپاه استان بوشهر در سه مرحله کمک مومنانه 28.3 میلیارد تومان در قالب 147 هزار بسته معیشتی به نیازمندان استان تحویل داده است.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=50710

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین